GTA V’te Neden Herkes Birbirine Benziyor?

GTA V’te Neden Herkes Birbirine Benziyor?

GTA V’te ki karakterler neden birbirlerine benziyor?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İlk etapta bu başlıktan sanırım bir şey anlamadınız. Ancak GTA V için yayımlanan fragmanı hatırladığımızda fragmanda dikkat çekici bir detay ortaya çıkıyor. RockstarTurk yazarı Alves tarafından ortaya çıkarılan GTA V’te ki karakterlerin birbirine benzediği iddiası fazlasıyla doğru gözüküyor.

İlk resmimize baktığımızda golf oynayan adam ve arkasında yürüyen kişinin aynı yüze sahip olduğunu fark ediyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İkinci resimde de bu benzerlik fazla net olmasa da belli oluyor. Resme bakıldığında fragman içerisinde yer alan ayrı ayrı anlardaki kadın figürleri birbirlerine tıpatıp benziyor.

Üçüncü resimde yolda yürüyen iki farklı insan gözüküyor. Ancak bu iki karakter taktıkları atkılara kadar birbirinin aynısı olması yönüyle dikkat çekiyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fragmanda yer alan son görüntüde diğerleri ile aynı özelliği taşıyor. Ancak bu benzerliği çözmek biraz daha zor gibi gözükse de iyi analiz yapıldığında jetski üzerindeki adam ve yolda yürüyen adamın aynı karakter olduğu anlaşılıyor.

GTA V’te bizi bir sürpriz mi bekliyor? Bütün karakterler birbirine mi benzeyecek? Bu soruların cevabını henüz bilemiyoruz. Ancak ilk akla gelen GTA V’in fragmanında kolaya kaçıldığı. Çünkü GTA V gibi büyük bir oyunda bu kadar özensizlik olma ihtimali çok düşük bir ihtimal.

Kaynak: RockstarTurk

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.