GTA V’de, araçlar için 1,000’den fazla kişiselleştirme seçeneği var!

GTA V’de, araçlar için 1,000’den fazla kişiselleştirme seçeneği var!

GTA V, bomba gibi geliyor.

Grand Theft Auto 5 yapımcısı ve tasarım lideri Imran Sarwar, oyunda, arabalar ve motorsikletler için yaklaşık 1,000 adet modifikasyon olduğunu söyledi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

GameInformer ile konuşan Sarwar, oyun ek seçenek olarak koymak yerine, böyle büyük özelleştirme seçeneklerini en baştan beri oyuna entegre etmek istediklerini söyledi.

gta-5-slider“Oyuncuların tecrübe edeceği basit bir ek seçenek yerine, bizi her oyuncunun sorunsuzca yapabileceği, daha derin seçenekler genişletmek ve entegre etmek istedik. Bazı görevler, sizden, araçlarınızı özelleştirmenizi istiyor, San Andreas’dan oldukça uzak bir tarzda.”

Pay and Spray geri dönmüyor, onun yerine, oyun dünyası boyunca yerleşmiş LS Customs geliyor. Her biri, “herhangi bir arabayı özelleştirmek için bir durak uzaklıkta.”

“Arabanızı veya motorunuzu alıp, mekanikçiyle konuşup, onları özelleştirmesini söyleyebilirsiniz. Ayrıca, ‘body kitler’, boya, jantlar, eksozlar, ekstra ışıklar gibi oynanışa ve araba performansına etki edecek bir çok kozmetik kişiselleştirme var.”

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

“Frenler, motor yapılandırmaları, süspansiyon, korna gibi bazı özelleştirmeler, oynanışa etki edecek. Toplamda 1,000’den fazla modifikasyon var. Ve arabanızı özelleştirmeyi bitirdikten sonra, oyun içi telefonu ile resim çekip, Social Club‘a yükleyebilirsiniz.”

GTA 5, 17 Eylül’de, PS3 ve Xbox 360 için geliyor. Dün çıkan oynanış videosu haberimize buradan ulaşabilirsiniz. 

Bizi takip etmeye devam edin..

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.