GTA V, Xbox 360’a iki diskle geliyor!

GTA V, Xbox 360’a iki diskle geliyor!

Xbox'ınıza, GTA için ek hafıza gerekebilir.

Grand Theft Auto 5 geliştiricisi Rockstar, oyunun, Xbox 360 versiyonunun iki disk olacağını duyurdu, merak etmeyin, oyundayken diskleri değiştirmeniz gerekmeyecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İlk disk, zorunlu 8GB yükleme dosyalarını tutacak, bu da demek oluyor ki, 4GB Xbox 360’a sahip kullanıcılar için ekstra hafıza gerekecek. İkinci disk ise, oyunu oynamak için kullanılacak.

gta5_artwork_arresto_leadergamerRockstar’ın Q&A’da yazdığı postada, “İlk yükleme için, Xbox 360 HDD’si veya en az 8GB’si boş olan 16GB’lik bir USB gerekiyor. Eğer USB kullanılırsa, minimum 15 mb/s okuma hızında ve en az USB 2.0 olmalı, tabi ki Xbox 360 kullanımı için formatlanmalı. En iyi performans için yeni bir USB almanız tavsiye edilir.”

PS3′de ise, oyun, yine de 8GB zorunlu yükleme dosyası olsa da, tahmin edildiği gibi, Blu-Ray disk olarak gelecek.

Grand Theft Auto 5 multiplayer modda, bu disklerin içine dahil olacak. Adı da, Grand Theft Auto Online olacak. Daha detaylı açıklama, yazdan sonra açıklanacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca, hala PC ve yeni nesil konsollar için herhangi bir haber yok. Rockstar, oyunu, 17 Eylül’de günümüz nesil konsollara hazır etmek için ‘tamamen odaklanmış’ durumda.

Bizi takip etmeye devam edin..

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.