Türkiye

GTA Underground ile oyun dünyasının önemli şehirleri birleştirildi

GTA Underground ile oyun dünyasının önemli şehirleri birleştirildi

San Andreas, Liberty City, Vice City, GTA Underground ile bir arada.

GTA dünyası, birçok günümüz oyuncusunun yüzlerce, belki de binlerce saatine mal olmuş bir dünya. GTA Vice City, GTA 3, GTA San Andreas gibi oyunların haritalarını ezbere bilmeyen oyuncu kalmamıştır belki de. dkluin ismine sahip bir mod yaratıcısı, GTA Underground isimli bir mod hazırlamakta. Bu GTA Underground isimli mod ile, GTA 3, GTA Vice City, GTA San Andreas, Manhunt, Manhunt 2 ve Bully haritaları bir araya geliyor. Tabii, GTA 3 ve öncesinin haritalarını da görmek isterdik fakat bu oyunlar 3D olmadığı için liste bu kadardan ibaret.

GTA Underground, bir sürü önemli dünyayı bir araya getiriyor

Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz video, haberimize konuk olan GTA Underground isimli moda ait. Videoda, CJ’in GTA 3, GTA Vice City, GTA San Andreas ve Bully oyunlarının haritalarında nasıl özgür bir şekilde dolandığını görebilirsiniz. İşin daha da iyi kısmı, GTA Underground modu, birleştirdiği oyunların birtakım özelliklerini de getiriyor ve hatta daha da iyileştiriyor. Örneğin, GTA San Andreas’tan aşina olduğumuz çeteler de bulunuyor. Tabii, ekstra çeteler oyunda boy gösteriyor.

GTA Underground’da ziyaret edeceğiniz her harita, kendine ait insanlara ve araçlara sahip. Bu insanlar ve araçlar, her haritanın orijinal hallerine ait. GTA Underground’un gerçekten muhteşem bir mod olduğunu söylememiz mümkün. Eğer sizin de ilginizi çektiyse, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz internet sayfasından GTA Underground modunun son sürümünü indirebilirsiniz. Tabii, haberimize konuk olan modu oynarken, modun hala geliştirilme aşamasında olduğunu da aklınızda bulundurmanızda fayda var.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın