Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Batuhan Bolat, Editör Yazım tarihi: 24.06.2021

GTA: SA çıktığı günden bu yana oldukça efsaneleşen bir oyun. Oyunda oldukça işinize yarayacak hileler mevcut. Bu hileler oyunu kolaylaştırdığı gibi oyunu daha eğlenceli bir hale de getirebiliyor. Bu nedenle hile yapmak isteyen okurlarımız için GTA: SA hileleri makalemizi hazırladık. Bu makalemizdeki hileleri kategorilere ayırdık ve aynı zamanda bilinmeyen birçok hileyi de ekledik. Burada ihtiyacınız olan veya olmayan hilelere rahatça ulaşabilirsiniz.

GTA: SA hileleri

GTA: SA oyununda hepimizin bir anısı vardır sanıyorum. GTA: SA hileleriyle de zevkinden ödün vermeyen bir oyun. Aslında genel olarak baktığımızda GTA oyunlarını hileyle oynayan birisi için bu hileler olmazsa olmaz. Çünkü hile yapmaya başladığınızda kendinize engel olamıyorsunuz. Oyun zevkiniz daha da artıyor. Tecrübeyle sabit diyebilirim. GTA: SA oyununda hileler hile kodları ile aktif olmakta. Herhangi ek bir şey yapmanıza gerek yok. Aşağıda belirttiğimiz notları dikkate almanız sizin için faydalı olacaktır.

Not: Hileleri aktifleştirmek için oyun içerisinde bu hileleri yazınız. Sağ üstte hile aktifleştirildi olarak bir yazı belirecektir. Bazı hileleri tekrar yazarak devre dışı bırakabilirsiniz.

Önemli Not: Bu hileleri kullanmanız bazı başarımları (achievement) kazanmanıza engel olabilir. Dikkat etmenizi öneririz.

GTA: SA (San Andreas) karakter hileleri ve kodları

Bu hileler karaktere etki eden hilelerdir.

[table id=11 /]

GTA: SA (San Andreas) araç hileleri ve kodları

Bu hileler araçlara etki eden hilelerdir.

[table id=13 /]

GTA: SA (San Andreas) araç ışınlama hileleri ve kodları

Bu hileler istediğiniz aracı ışınlamanızı sağlar. Araçları ışınlarken yanınızdaki nesnelere dikkat etmelisiniz çünkü araçlar etrafınıza rastgele ışınlanmakta.

[table id=14 /]

GTA: SA (San Andreas) çevre ve NPC hile kodları

Bu hileler çevrede ve oyundaki NPC’lerde değişiklik meydana getirir.

[table id=15 /]

GTA: SA (San Andreas) çete üyesi hile kodları

Bu hileler çete ile alakalı hilelerdir. Çete üyelerini silahlandırma veya özellikler gibi şeyler içerir.

[table id=16 /]

GTA: SA (San Andreas) hava ve zaman hile kodları

Bu hileler oyundaki zaman kavramına ve hava koşullarına etki eder.

[table id=17 /]

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.