Grand Theft Auto Online için yeni araba ve yeni bir oyun modu geldi

Grand Theft Auto Online için yeni araba ve yeni bir oyun modu geldi

Evet, sene de 2018 oldu artık.

2018 senesi içerisindeki ilk Grand Theft Auto Online güncelleme yazımız oldukça ilginizi çekmişti. Neden, bilemiyoruz ama buyurun, işte ikincisi. Rockstar Games ekibinden gelen yeni bir açıklama ile birlikte GTA Online oyununa yeni bir araba ve yeni bir oyun modu duyuruldu. Dilerseniz öncelikle arabadan bahsedelim. Bu arada, bir İtalyan işi ve Legendary Motorsport aracılığı ile satılacak. Bahsettiğimiz arabanın adı Grotti GT500 ve dilerseniz kendisini hemen aşağıdaki görselden görebilirsiniz.

GTA Online

Tabii Grand Theft Auto Online için düşünülen tek yenilik, muhtemelen aldıktan 5 dakika sonra patlatacağınız bir araba değil. Yeni bir oyun modu olan Air Quota da oyuncuları bekliyor. Air Quota, 4 takım ve toplam 16 oyuncudan oluşan bir oyun modu. Bu modun adından da anlayabileceğiniz gibi, göz yüzüne çıkacağız ve saldırı helikopterleri ile diğer oyuncuları öldürmeye çalışacağız. Ayrıca, bu modda 22 Ocak 2018 tarihine kadar iki katı GTA$ & RP özelliği bulunacak. Yani, yukarıda görebildiğiniz aracı satın almak için yeterli paranız yoksa, bu modu oynayarak para kazanabilirsiniz. Hem de oldukça hızlı bir şekilde.

Yok, yine de paranız yetmiyorsa, belki bu araba yerine başka şeyleri satın almak isteyebilirsiniz. Çünkü Rockstar Games ekibinin yeni açıklamasının devamına göre GTA Online içerisinde yeni indirimler başlayacak. Bu indirimler dahilinde Facility Styles, Facility Graphics, Security Room, Buckingham Pyro ve HVY Nightshark ögeleri üzerinde %25 indirim olacak.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın