Menü
https://leadergamer.com.tr/project-cars-2-tum-arabalar/
Grand Theft Auto Online , GTA Online 4 Temmuz 2017 16:42

Grand Theft Auto Online içindeki uzaylı görevini, siz de oynayabilirsiniz

Daha önce görev, çok özel yollarla oynanıyordu. Bu yazımızda, her oyuncunun bu görevi nasıl aktif edeceğini anlatıyoruz.


Geçtiğimiz günlerde sizlere bir haber sunmuştuk ve bu haberimizde, 4 senelik bir Grand Theft Auto V sırrının çözülmeye çok yakın olduğunu belirtmiştik. Bunu söylememizin nedeni, GTA Online üzerine gelen bir güncellemenin, oyun içerisinde bir görevi aktifleştirmesi idi. Bu görev, bahsettiğimiz 4 senelik sır ile alakalıydı. Eğer Grand Theft Auto V oynuyorsanız, bu sırrı zaten daha önce duymuşsunuzdur: Chiliad Sırrı. Bahsettiğimiz bu görev, daha önce çok özel yollarla, oyun içi hatalar kullanılarak oynanabiliyordu. Fakat oyuncular kısa bir süre sonra, bu özel görevin nasıl resmi ve hilesiz bir şekilde aktifleştirileceğini buldu. Bizler de, şimdi bu yolu size aktaracağız. Böylece hemen GTA Online oynamaya başlayıp, bu uzaylı görevini kendiniz de deneyebileceksiniz.

GTA Online

Alien Egg Supply Run isimli bu görevi oynayabilmek için, öncelikle Grand Theft Auto Online oynuyor olmanız gerekiyor ve tabii ki Gunrunning güncellemesini de indirmiş olmanız gerekiyor. Ardından, oyun içerisinde tam 600 Gunrunning satışı yapmanız gerekiyor. Evet, bayağı bir uğraşacaksınız ve burada da bitmeyecek. 600 Gunrunning satışı bittikten sonra, oyun içi saat 21:00 ile 23:00 arasındayken, Supply Run görevi başlatmanız gerekiyor. Eğer bu saatler arasında, bir Supply Run görevi başlatırsanız, rastgele olarak bu uzaylı görevine denk gelebilirsiniz. Hatırlatmak için söyleyelim, bu görevde bir uzaylı yumurtası taşıyoruz ve görevin bir bölümünde de uzaylılar ile savaşıyoruz.

Son olarak söyleyelim, yapılan açıklamalara göre bu görevi sadece 1 kez oynayabiliyorsunuz. Yani, 600 kez satış yaptıktan sonra, eğer bu uzaylı görevine denk gelirseniz ve bitirirseniz, bir daha ayı görevi görmeniz imkansız. Tabii bu, oyunu modlayan ve görevi oynamanın hilesiz yolunu bulanlar tarafından söyleniyor. Rockstar Games, hiçbir şekilde resmi bir açıklama yapmıyor. Bu yüzden, yapılmış olan bu resmi olmayan açıklamalara ve bilgilere de güvenmek durumundayız.

Tüm bunların haricinde, En iyi PS4 oyunları yazımıza, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör