Grand Theft Auto Online için Overflod Autarch arabası ve Slasher oyun modu geldi

Grand Theft Auto Online için Overflod Autarch arabası ve Slasher oyun modu geldi

Yeni bir araba, yeni bir mod ve yeni yıl hediyeleri Grand Theft Auto Online oyuncularını bekliyor.

Grand Theft Auto Online ile ilgili bu haberi yazarken, ilk Grand Theft Auto oyununun çıktığı günleri anımsadım bir anda. O zamanın oyun dergileri, gelişmekte olan 3 boyutlu oyunların gündemi oluşturduğu zamanlarda, eski nesil grafikli, üstten arabaları gördüğümüz bir oyuna 9-10 puan verdiklerinde garipsemiştim. Bu zamanda, iki boyutlu, basit bir oyuna bu kadar puan verilir mi, diye. Hatta kızmış, merak edip oynamamıştım bile. Grand Theft Auto 2 çıktığında yine büyük ses getirince dayanamamış, fazla beceremesem de deneyimleme imkanı bulmuştum. 10 senenin üzerinde bir zaman geçti, seri 3 boyutlu halini alıp, yeni çıkan pek çok oyuna fikir babalığı yaptı ve son oyunu Grand Theft Auto V’in bile çıkışının ardından yıllar geçmiş olmasına rağmen gündemde kalmayı sürdürüyor. İlk çıktığı zamanlardan, küçük ama harika bir fikir olarak lanse edilişinden, efsaneye dönüşeceğini tahmin etmek çok zordu açıkçası. Evet, haberimizde GTA Online için gelen yeni bir araç, yeni bir resmi mod ve karlı atmosferlere kavuşulacağımız, yeni yıl etkinliklerinden bahsedeceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Grand Theft Auto Online için yeni içerikler açıklandı

Oyuna eklenen yeni araba Overflod Autarch. Oyunda kazanılabilen para kurundan, 1.955.000 $ değeriyle, GTA Online modundaki en pahalı 9. otomobil konumunu alıyor. Gayet şık duran Overflod Autarch; harika dizaynı, yüksek kapasitesi, estetik eklentileriyle oyuncuların tercih edebileceği bir süper araba. Ayrıca, oyunun klasik modlarından Adversary Mode içinse yeni bir etkinlik eklenmekte, Slashers. İki takım arasında geçen vahşi mücadeleye yeni bir soluk getirecek olan savaşlar ile Slasher ekibi intikam için geri dönecek. Pala ve pompalı tüfekli Slasher üyeleri, termal görüşler ve el feneri ile donatılmış Hunted ekibinin peşinden, intikam hırsıyla ilerleyecekler. Tabii işler her an tersine de dönebilir. Grand Theft Auto Online oyuncularının dikkatli olmalarında fayda var, her zamanki gibi. Bu modun oyunculara, 8 Ocak 2018 tarihine kadar iki kat GTA doları ve RP vereceğini de hatırlatalım.

Yıl boyunca emek saf eden Grant Theft Auto Online oyuncuları için, eski dönemlerde verilen hediyeleri ve yenileri de geri geliyor. Kar yağışı altındaki dünyada, yılbaşı için özel hazırlanan hediyelere sahip olma şansı veriliyor. Grand Theft Auto VI, henüz ufukta dahi görünmezken, yeni etkinlikler ve özellikle Grant Theft Auto Online için gelen yenilikler, bekleyişi uzatacak gibi bir izlenim edindiriyor. Bu arada firmanın sadece GTA oyunlarıyla uğraşmadığını hatırlatmak isterim. Vahşi Batı’nın zorlu atmosferine geri döneceğimiz Red Dead Redemption 2’nin de 2018 yılının ilk çeyreğinde, hayranlarıyla buluşması bekleniyor. GTA Online yeniliklerini devam ettire dursun, oyun dünyası açısından çok eğlenceli olacak 2018 senesi, bekleyip göreceğiz.

GTA Online

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.