Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 09.05.2018

Akan suları durduran oyun dediklerinde akla gelen yapımlardan bir tanesi olan GTA 5, çıktığı günden bu yana bizlere muhteşem maceralar sunmayı başardı her zaman. Özellikle, oyunun bir modu olan GTA Online, sürekli gelen etkinliklerle oyuncularını bugüne kadar pişman etmedi hiç. Sürekli gelen yeni ve ücretsiz içerikler, sürekli devam eden etkinlikler ve çok daha fazlası ile, Rockstar Games'in gururu olan yapımı satın alan oyuncuların her daim mutlu olmasını sağladı. Bu haberimizde de, böylesi bir haberden bahsedeceğiz. Yakın bir tarihte başlayacak olan etkinlik ile, GTA Online oyuncuları resmen milyoner olacak. Ayrıca, bu hafta boyunca bizlerle olacak olan indirimlere de göz atmanızı tavsiye ederiz.

GTA 5 Hileleri: uçak, araba, para, silah, sınırsız mermi, ölümsüzlük

GTA Online, oyuncularını milyoner etmek için elinden geleni yapıyor

Milyoner olmak isteyen GTA Online oyuncuları, paraya doyacak

Haberimizin başlangıcında da bahsettiğimiz gibi Rockstar Games, oyuncularının zengin olması için her şeyi yapıyor. 14 Mayıs 2018 tarihi ile başlayıp, 21 Mayıs 2018 tarihi ile sona erecek olan etkinlik ile, sadece oyuna giriş yaparak oyun içerisinde 1 milyon dolar kazanabileceksiniz. Evet, sadece oyuna giriş yaparak! Oyuna giriş yapan oyuncular 250.000 dolar kazanacak öncelikle. Ardından ise, etkinlik süresi boyunca yapılan her giriş ile 150.000 doları da Maze Bank hesaplarına ekleyebilecekler. Ayrıca, GTA Online içerisinde bizleri milyoner edecek bu etkinlik ile kazanılan paraların tamamının direkt olarak Maze Bank hesabınıza yatacağını da belirtelim özellikle.

14 Mayıs 2018 tarihinde giriş yapan oyuncular, Vanilla Unicorn T-Shirt ve Black Ammu-Nation Cap kıyafetlerini de alacaklar. Elbette ki yepyeni araçlar da ekleniyor. Sadece Legendary Motorsport'ta bulunan Overflod Tyrant ve Southern San Andreas Super Autos'ta bulunan Vapid Dominator GTX de GTA Online içerisinde bizlere sunulacak olan yeni araçlar. Bizim tavsiyemiz, ne yaparsanız yapın, 14 Mayıs 2018 ve 21 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan milyoner olma etkinliğini kaçırmayın. Oyun içerisindeki indirimler ile ilgili bütün detayları ise, haberimizde bulunan görselde görebilirsiniz. Rockstar Games ekibinin, oyunun üzerinden onca zaman geçmesine rağmen hala yepyeni içerikler çıkarıyor olması, gerçekten sevindirici. Umarız ki, bizleri böylesine yepyeni içeriklerle şımartmaya hep devam ederler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.