Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 29.05.2018

GTA Online, Grand Theft Auto V çıkışını gerçekleştirdiğinden beri bizlerle oldu. Her ne kadar ana oyuna çok fazla bir şey eklenmese de, oyunun çevrim içi kısmına sürekli olarak yepyeni içerikler ekleniyor. Bu da, oyunun oynanabilirliğini fazlasıyla arttırıyor. Eğer günümüzde hala aktif olarak oynanıyorsa, bu durumu kesinlikle  Rockstar Games ekibinin oyunlarının çevrim içi kısmı ile hala yakından ilgileniyor olmasına borçludur. Sizleri şaşırtır mı bilemiyoruz fakat oyuna gelecek güncelleme ile yeni bir ek paket daha ekleniyor.

GTA 5 Hileleri: uçak, araba, para, silah, sınırsız mermi, ölümsüzlük

GTA Online, gelecek güncelleme ile gece kulübü ek paketine kavuşuyor

GTA Online, gece kulüpleri üzerinde odaklanan güncellemesini bizlere sunmaya hazırlanıyor

Haberimize konuk olan bu güncellemeyi, Rockstar Games'in içinden biri olan Yan2295 isimli Twitter kullanıcısı, "Gelecek GTA Online güncellemesi, gece kulüpleri temasını taşıyor. Los Santos'ta gece kulübü satın almak ve işletmek imkanlı hale geliyor. Haziran 2018 içerisinde çıkması planlanıyor şimdilik. Birkaç hafta önce sızdırdığım iş sağlamlaştırma şeyi hala devam ediyor ama ne zaman olacağını bilmiyorum." diyerek yolda olan güncellemeyi sızdırdı.

Grand Theft Auto serisinin gerçek dünya hissiyatı vermesi, ciddi anlamda güzel bir özellik. İşin daha da güzel kısmı, Rockstar Games ekibi de oyunlarının gerçekçi hissettirmesi için ellerinden geleni yapıyor. Haberimizin konusu olan gece kulübü ek paketinin sadece sızdırılmış bir bilgi olduğunu özellikle belirtmemizde fayda var. Yani, bizlere sızdırılan bu bilgilerde bir değişikliğe gidilebilir veya bu ek paket hiç bizlerle buluşmayabilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.