Grand Theft Auto Online için gelecek büyük Gunrunning güncellemesi detaylandırıldı

Grand Theft Auto Online için gelecek büyük Gunrunning güncellemesi detaylandırıldı

Karada ve denizde gidebilen araçlara hazır mısınız?

Grand Theft Auto Online içerisinde şu an bir CEO olabilirsiniz. Belki de bir motosiklet grubunun liderisinizdir. Belki de VIP olmuşsunuzdur. Bunların hiçbiri artık önemli değil çünkü GTA Online için gelecek büyük Gunrunning güncellemesi ile ortaya yeni bir örgüt çıkıyor. Haziran 2017 içerisinde gelecek bu büyük güncelleme ile silah kaçakçısı olma şansı oyuncuların eline veriliyor. Bu haberimizde de zaten bu güncellemenin detaylarını ve görsellerini sizlere aktaracağız. Hazır mısınız?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

GTA Online için gelecek büyük Gunrunning güncellemesi detaylandırıldı

Los Santos ve Blaine County boyunca, bu güncelleme sayesinde artık yer altından özel alanlar satın alabileceğiz. Bu özel alanlar, depolar veya hangarlar olabilir. Peki, bu yer altı mekanlarında ne saklayacaksınız? Tabii ki oyuna yeni gelecek askeri araçları. Üstün zırhlarla ve silahlarla donatılmış bu araçlardan bir tanesini zaten yukarıdaki görselden görebiliyorsunuz. Araçların geri kalanını da yine haberimizin devamındaki görsellerden görebilmeniz çok mümkün.

Bu güncelleme ile kendi hangarımızda hedef pratiği yapabileceğiz. The Tampa aracını daha zırhlı ve silahlı bir şekilde görebileceğiz. APC ise en ilginç yükseltmeye maruz kalıyor. Çünkü APC araçlar artık hem karada, hem de suda gidebiliyor. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.