Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Cevdet Emre Kızılcan, Editör Yazım tarihi: 24.07.2018

GTA Online After Hours hakkında bir tanıtım videosu yayınlanmış ardından da 24 Temmuz 2018 tarihinde erişilebilir olacağı duyurulmuştu. İndirilebilir içeriğin çıkışıyla birlikle eklenen bütün içerikler de gün yüzüne çıkmış oldu. Yeni spor arabalar, uzaktan kumandalı uçaklar, silahlar, DJ’ler, parti otobüsleri ve daha fazlası indirilebilir içerikle karşımıza çıkan içeriklerin başında geliyor. GTA IV’un ek paketinde çok sevilen ve Los Santos’a geri dönen Gay Tony, gelirken yanında bir sürü oyuncak getirmeyi ihmal etmemiş.

GTA Online After Hours ile eklenen yeni araçlar, silahlar ve DJ'ler

GTA Online After Hours ile eklenen yeni araçlar, uzaktan kumandalı uçaklar, silahlar ve DJ’ler

Oyuna eklenen yeni araçların başında Oppressor 2 marka bir motosiklet geliyor. Oyuncuların aşk ile nefret arasında bir yerde bulundurduğu bir model olan Oppressor serisinin ikinci motosikleti de aynı tepkilerle karşılandı. Aşırı güçlü olduğu düşünülen bu motosiklet için ölüm makinesi diyenler bile var. Serinin ikinci modeli için de bir taraf, “Sürmek için sabırsızlanıyorum.” dese de bir taraf oldukça mızmızlanıyor.

Karada gidenler sadece bununla da sınırlı değil. Scramjet isminde bir spor araba oyunculara el allıyor. Aslında, Scramjet bir uçak motoru tipi. Bu uçak motoru o kadar güçlü ki kendine has bir süper sonik yanma odası var. Durum bu şekildeyken bu spor arabanında felaket hızlı olacağını tahmin etmemek pek zor değil. Swinger isminde bir spor araba da eklenenler arasında. Hayatı hızlı yaşayanlar anlamında gelen modelin ismi de en az Scramjet kadar iddialı.

Patriot 2 model streç limuzin oyuna eklenenler arasında. İsmini savunma sanayisinde ismi oldukça anılan patriot füze sistemlerinden alıyor. İlk modeli oyunda bulmasıyla birlikte seri devam ettiriliyor. Stafford ise oldukça şık, eskileri anımsatan bir otomobil olarak karşımıza çıkıyor. Freecrawler ve Menacer ise off-road temalı iki araç olarak ön planda. Parti otobüsünün yanı sıra Mule 2 ve Pounder 2 kamyonları ile Speedo 4 minibüsü de karşılaştığımız diğer yeniliklerden.

Karada giden araçlardan sıkıldınız mı? GTA Online After Hours ile eklenen şeyler sadece arabalarla sınırlı değil. Strikeforce isminde zırhlandırılmış bir jet uçağı sürmeye hazırlanın. Daha mütevazı şeyler istiyorsanız da; dörtlü, savaş ve kameralı uzaktan kumandalı uçaklar emrinize amade. Yeni DJ’lerimiz Tony Prince, English Dave ve DJ Blamadon sahneleri coşturmaya hazır. Silah olarak eklenen taş balta ile Los Santos vatandaşlarını rahatsız edin.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.