Grand Theft Auto Online için 2018 senesinde de içerik güncellemeleri devam edecek

Grand Theft Auto Online için 2018 senesinde de içerik güncellemeleri devam edecek

Çünkü Grand Theft Auto V oyununun satış rakamı 90 milyon oldu.

Take-Two Interactive ve Rockstar Games ekiplerinin iş birliği ile oyuncuların karşısına çıkartılmış olan Grand Theft Auto Online ve Grand Theft Auto V hakkında bugün yepyeni raporlar yayımlandı. Oyunun dağıtımcı ekibinden gelen açıklamalara göre Grand Theft Auto V, 90 milyon satış rakamını geride bıraktı ve GTA Online için de içerik güncellemeleri, 2018 senesinde gelmeye devam edecek.

GTA Online

Grand Theft Auto V oyununun toplam 90 milyon satış rakamına ulaşmış olması demek, bu oyunun 2017 senesinde 15 milyon sattığı anlamına geliyor. Grand Theft Auto V, bu 15 milyonluk satış rakamı ile 2017 senesinde çıkmış olan birçok oyundan daha fazla satmış oluyor. Bu arada tekrar hatırlatalım, 2017 senesinde birçok oyundan kat ve kat daha fazla satan bu oyun, 2013 senesinde çıkan bir video oyunu.

Take-Two Interactive ve Rockstar Games, GTA Online için ne zamana kadar desteklerin gelmeye devam edeceğini söylemedi ama muhtemelen 2018 sonuna kadar bu oyunun güncelleneceğini düşünüyoruz. Görülen o ki, Red Dead Redemption 2 oyununun piyasaya çıkışı, iki şirketin de Grand Theft Auto Online oyununa olan sevgisini pek azaltmayacak. Muhtemelen Red Dead Redemption 2, Red Dead Online isimli bir başka yapıt ile birlikte piyasaya sürülecektir ve bu şekilde iki firma da, aktif şekilde 2 farklı yapıttan sürekli para kazanmayı sağlamış olacak.

 

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın