Grand Theft Auto VI ilk defa geliştirme süreci içerisinde göründü

Grand Theft Auto VI ilk defa geliştirme süreci içerisinde göründü

Rockstar Games zaten Grand Theft Auto VI oyununu uzun zamandır geliştiriyordur da, somut bir şekilde görmek güzel oldu.

Grand Theft Auto V ile ciddi anlamda büyük bir başarı yakalamış olan Rockstar Games ve özellikle de Take-Two Interactive, şu sıralar Red Dead Redemption 2 üzerinde aktif bir şekilde çalışıyorlar. Fakat Rockstar Games büyük bir ekip ve bu ekibin içerisinde 1’den fazla takım bulunabiliyor. Daha önce sizlere aktardığımız haberlerde, bu geliştirici ekibin içerisindeki bir takımın Grand Theft Auto Online güncellemeleri üzerinde çalıştığını, bir diğer takımın Red Dead Redemption 2 üzerinde çalıştığını, başka bir takımın Grand Theft Auto VI üzerinde çalıştığını ve son takımın da henüz duyurulmamış bir proje üzerinde çalıştığını belirtmiştik. Bugün ise GTA 6 ilk kez geliştirilme süreci içerisinde görüldü.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

GTA 6

Tim Neff isimli bir aktör, daha önce ve şu an üzerinde çalıştığı işler kısmına Red Dead Redemption 2 ve Grand Theft Auto VI oyunlarını ekledi. Daha önce Suburbicon, The Thundermans, Ellen ve Counting on Love projelerinde görev almış olan bu isim, video oyunları sektöründe de Reborn ve Mercinary Insurance oyunlarında çalışmış şeklinde görünüyor. Tabii GTA 6 ve Red Dead Redemption 2  hariç.

Dediğimiz gibi, Grand Theft Auto VI zaten Rockstar Games tarafından şu sıralar geliştiriliyor. Bunu bilmek için resmi açıklama beklememize pek gerek yok. Tabii ekibin öncelikle Red Dead Redemption 2 ve Red Dead Online oyunlarını aradan çıkartması gerekiyor. Yine de GTA 6 oyununun geliştirilme sürecinde olduğunu bu şekilde, somut olarak görmemiz gayet iyi oldu. Bize soracak olursanız, Grand Theft Auto VI muhtemelen yeni nesil Xbox konsolunun ve PlayStation 5 konsolunun çıkış oyunu olarak hazırlanıyor olabilir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer sadece en iyi PlayStation 4 oyunlarını görmek istiyorsanız, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımız mutlaka ilginizi çekecektir. Eğer tüm bu oyunları oynayacak bir televizyon arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız işinizi görecektir. Daha genel kullanım amaçlı bir televizyon arıyorsanız da, en iyi oyun televizyonları başlıklı bir yazımız bulunmakta.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.