GTA 5’e, Casey’den destek var

GTA 5’e, Casey’den destek var

GTA 5'e dair sevindiren bir detay daha.

Önceki üyeleriyle birlikte oyun dünyasında kendine haklı bir yer edinmiş olan GTA serisi (Grand Theft Auto) yakın zamanda sevenleri ile bir kez daha buluşacak. Oyunun duyurusu için uzun süre beklemek zorunda kalan hayranlar, geçtiğimiz yıl beklediklerini almış, ardından da çıkış tarihi için beklemeye geçmişlerdi. 17 Eylül 2013 tarihinde PlayStation 3, Xbox 360 platformları için piyasaya çıkacak olan GTA 5’e dair yeni gelen bir bilgi ise heyecanı artıracak cinsten.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

gta5casey
Jeff Wincott adlı bir aktörün geçtiğimiz gün yaptığı açıklamaya göre, GTA 5’de “Casey” adında yeni bir karakterle karşılaşacakmışız. Hakkında detaylı bilgiye şimdilik sahip olmadığımız bu oyun karakterini ise tahmin edebileceğiniz gibi oyuncu Jeff Wincott seslendiriyor. IMDB sitesinde de doğruluğunu görebileceğimiz seslendirme gelişmesinin heyecan veren tarafıysa, aktörün Night Heat, 24 ve Sons of Anarchy gibi çok başarılı yapımlarda yer almış bir isim olması.

GTA 5 az önce de belirttiğimiz gibi bu yılın 17 Eylül gününde PlayStation 3, Xbox 360 platformları için raflarda olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.