GTA 5 Remake modu oyuncuların huzuruna çıktı

GTA 5 Remake modu oyuncuların huzuruna çıktı

Bedava olsa şaşardık.

Grand Theft Auto 5, çıkışının üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala popülerliğini koruyor. Geliştirici ekip de oyunun çok oyunculu modunu sürekli güncel tutmaya çalışıyor. Ancak, bu sefer haber oyuncular tarafından geldi. Nb.Design adlı mod yapımcısının Grand Theft Auto 5 için yaptığı GTA 5 Remake modu, artık indirilebilir durumda. İsminde her ne kadar mod yazsa da bu eklenti adeta oyunun baştan yenilenmiş hali gibi gözüküyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

GTA 5 Remake modu nasıl indirilir?

Nb.Design, gerçekten harika bir iş çıkarmış. Ancak, yapımcının ufak bir notu da mevcut. Kendisinin düştüğü nota göre mod, tüm oyun için yapılmamış. Yani, oyun içinde hala modsuz sürüme dair içerikler görebilirsiniz. Yine de mod, muhteşem gözüküyor. Oyuna yeni ağaçlar, kayalar ve hava efektleri eklenmiş. Bunula birlikte, birçok grafiksel iyileştirme de yapılmış. Mod yapımcısı Nb.Design, modu indirmeden önce görmek isteyenler için birçok fotoğraf da paylaştı.

Şimdi, işin sıkıntılı kısmına geliyoruz. Modu indirmek istiyorsanız, mod yapımcısına Patreon üzerinden abone olmanız gerekmekte. Nb.Design’ın Patreon adresine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Belki, ileride bir gün mod ücretsiz olarak tüm kullanıcılara sunulabilir. Ancak, şu an için moda erişebilmek istiyorsanız, bir miktar para ödemeniz gerekmekte. Grand Theft Auto 5 için hazırlanan en son grafik modlarından olan bu modun tanıtımını, hemen yukarıdan izleyebilirsiniz. Mod hoşunuza giderse de, moda para vererek sahip olmak tamamen sizin tercihinize kalmış.


Grand Theft Auto V  Satın al
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.