GTA 5 Redux modunun 1.3 güncellemesi, kaliteyi daha da arttırıyor

GTA 5 Redux modunun 1.3 güncellemesi, kaliteyi daha da arttırıyor

Oyunu daha da gerçekçi bir hale getiren GTA 5 Redux modunun 1.3 sürümü, bizlerle.

Grand Theft Auto V, uzun süredir biz oyunculara keyifli dakikalar yaşatmayı başarmış bir yapım bildiğiniz üzere. Her ne kadar GTA 5‘in geliştirici ekibi izin vermiyor olsa da, oyunun hayran kitlesi, oyun için mod çıkarmaktan vazgeçmedi hiç. Bu, oyun için çıkarılan modlardan bir tanesi de, GTA 5 Redux isimli bir mod. Kendisi, oyundaki gerçekçiliği güçlendirmesi ile bilinir. Haberimize konuk olan bu modun, artık yeni sürümü olan 1.3 de, biz oyuncuların beğenisine sunulmuş bulunmakta.

GTA 5 (Grand Theft Auto V) Redux 1.3 modu, gerçekçiliği bir tık öteye taşıyor

GTA 5 için sunulmuş olan modun yeni sürümü, bizlere, modun önceki sürümüne göre daha fazla gerçekçilik sunan GTA 5 Redux 1.3‘ün oyunda neler değiştirdiğini merak edenler de olabilir tabii. Grand Theft Auto V için yayımlanmış olan mod, oyundaki hemen hemen her şeyin gerçekçiliğini geliştiriyor diyebiliriz. Buna örnek olarak, ateş, patlama, duman, parçacık efektleri ve daha fazlasını da gösterebiliriz. Sadece görsel açıdan geliştirmeler de sunmuyor elbette mod. Aynı zamanda, fizik konusunda da birtakım geliştirmeler bulunuyor modun içerisinde.

GTA 5 Redux isimli modun son sürümü olan 1.3 ile gelen değişikliklerde de karşımıza çıkan NPC fizikleri de, modun sağladığı görsel şölenden biri olarak gösterilebilir. NPC fiziklerinin yanı sıra, %100 olarak değiştirilmiş hava durumu dosyaları, oyun içerisindeki hemen hemen her türlü doku ve oyun içi efektler de, mod ile iyileşen özellikler arasında bulunuyor. Mod hakkında daha detaylı bilgi edinmek, indirmek veya bilgisayarınıza indirip oyununuza kurmak için, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz internet sayfasını takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın