Menü
https://leadergamer.com.tr/paris-games-week-2017-playstation-live/

Grand Theft Auto V

Yapımcı
Dağıtımcı
Tür
Çıkış Tarihi
Grand Theft Auto V , GTA 5 3 Ekim 2017 9:04

Grand Theft Auto V oynarken Flash olmak ister misiniz?

Eğer cevabınız evet ise, sizleri şöyle haberimize alalım.


Şimdi, eğri oturup doğru konuşmak gerekli. Her birimiz içten içe süper kahraman olmak istiyor ya da en azından böyle bir düşünce aklının ucundan arada geçip gidiyor. Yani düşünsenize, kim istemez Flash olup dağ bayır sen misin demeden başını alıp koşmayı? En azından bize soracak olsanız, biz kesinlikle istediğimizi söyleyebiliriz. Grand Theft Auto V için yeni çıkan bu mod, GTA 5 oyuncularının Flash olmasına olanak sağlıyor. Ayrıca, yazımızın sonunda sizleri bir de güzel bir fragman bekliyor, aman kaçırmayın.

GTA 5 - Grand Theft Auto V oynarken Flash olmak istediniz mi?

Aslında, Nisan 2016 tarihlerinde ilk olarak çıkmıştı, fakat yakın bir zamanda, JulioNiB tarafından mod elden geçirilerek daha düzgün bir hale getirildi. Yapılan değişiklikler arasında, yeni eklenen güçler ve yetenekler, ayrıca eskiden var olan yeteneklerin güçlendirilmesi gibi şeyler bulunuyor. Eğer siz de Grand Theft Auto V içerisinde bir Flash olmak istiyorsanız, biraz uğraşmanız gerekebilir, fakat çok da zor değil, merak etmeyin. Buraya tıklayarak açılan sayfadan, GTA 5 için geliştirilmiş olan Flash modunu indirebilir, yükleyebilir ve tadını çıkarabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlaryazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 incelemeyazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör