Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.05.2020

Bildiğiniz GTA 5 geçtiğimiz günlerde ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı. Artık çok fazla GTA 5 ve GTA 5 Online oyuncusu bulunuyor. Biz de GTA 5 Online rehberi yazımız içerisinde, sitemizde bulunan ipuçlarını, taktiklerini çok daha fazlasını bir araya getirerek sizlerle buluşturuyoruz. İşin dahası da, buraya giderek daha fazla ipuçları ve taktik rehberleri eklenecek. Bu yüzden takipte kalın!

GTA 5 Hileleri: uçak, araba, para, silah, sınırsız mermi, ölümsüzlük

GTA 5 Online rehberi: İpuçları, taktikler ve dahası

GTA 5 Online rehberi: Nasıl kolay para kasılır?

Bu rehberimiz içerisinde kolay bir şekilde para kazanabileceğiniz yöntemlerden bahsettik. Bahsini ettiğimiz yöntemlerle hem eğlenebilir hem de rahat bir şekilde paraları cepleyebilirsiniz. İşimiz çalmak, çırpmak ve satmak. Buraya tıklayarak rehber sayfamıza ulaşabilirsiniz!

GTA 5 Online nasıl kolay RP kasılır?

GTA 5 Online oyuncularının nasıl kolay RP kasabileceğini anlattığımız rehberimiz hazır olduğunda burada olacak.

GTA 5 Online rehberi: Soygun ipuçları ve taktikleri

GTA 5 Online soygun ipuçları ve taktikleri rehberimiz sitemize eklendiğinde burada olacak.

GTA 5 Online serbest modda neler yapabiliriz?

GTA 5 Online serbest modda neler yapabiliriz sorusuna yanıt getirdiğimiz rehberimiz hazır olduğunda burada olacak.

Ayrıca, dilerseniz bizim sitemize ait olan Leadergamer RolePlay sunucusuna da katılabilirsiniz! Bu sayede, başka oyuncularla birlikte yaşamak istediğiniz hayatı yaşayabilir, tadını çıkarabilirsiniz. Eğlenceli RP sunucumuza katılmak isterseniz, yapmanız gereken şeyler, kurallar ve benzeri unsurlardan bahsettiğimiz yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Buraya tıklayarak, sunucumuz ile ilgili bilgi alabilir ve tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Sunucumuza herkesin katılabildiğinin altını çizmekte fayda var. Tek yapmanız gereken şey kurallara uymak, bunun dışında bir sorun olmayacaktır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.