Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.05.2020

GTA 5 Online oyuncularının en çok önemsediği konulardan bir tanesi de, nasıl kolay bir şekilde RP kasabilecekleri. Eğer siz de bu konuda merak içerisindeyseniz, bu rehber yazımızda sizlere belirteceğimiz yazılarımız, sizin RP kasmanız ile ilgili ipuçları, tüyolar verecek ve mutlu edecek demektir.

GTA 5 Online oyuncuları nasıl kolay RP kasabilir?

GTA 5 Online en iyi RP veren görevler hangileri?

Bu rehberimizde yer alan görevler, sizlere oyun içerisinde en fazla RP sağlayan görevler. Tabii, aynı zamanda kaçıncı seviyede açıldıkları, kaç kişi gerektirdikleri ve hatta ne kadar para verdiklerine dair de bilgiler mevcut. Kendinize uygun olan görevleri seçip doya doya RP ve para kazanabilirsiniz. Buraya tıklayarak bu rehber yazımıza ulaşabilirsiniz.

GTA 5 Hileleri: uçak, araba, para, silah, sınırsız mermi, ölümsüzlük

Nasıl hızlı bir şekilde 50 level olunur?

Rehberimiz sitemiz üzerinde hazır durumda olduğunda sizleri burada karşılayacaktır. Kısa süre içerisinde ekleyecek ve aradığınız sonuçları sizlerle buluşturacağız!

0'dan 120'ye seviye başına açılan özellikler

Rehberimiz sitemiz üzerinde hazır durumda olduğunda sizleri burada karşılayacaktır. Kısa süre içerisinde ekleyecek ve aradığınız sonuçları sizlerle buluşturacağız!

Ayrıca, dilerseniz bizim sitemize ait olan Leadergamer RolePlay sunucusuna da katılabilirsiniz! Bu sayede, başka oyuncularla birlikte yaşamak istediğiniz hayatı yaşayabilir, tadını çıkarabilirsiniz. Eğlenceli RP sunucumuza katılmak isterseniz, yapmanız gereken şeyler, kurallar ve benzeri unsurlardan bahsettiğimiz yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Buraya tıklayarak, sunucumuz ile ilgili bilgi alabilir ve tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Sunucumuza herkesin katılabildiğinin altını çizmekte fayda var. Tek yapmanız gereken şey kurallara uymak, bunun dışında bir sorun olmayacaktır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.