Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.05.2020

GTA 5 Online oynarken para kesinlikle lazım olan unsurlardan bir tanesi. Peki, bu paraları nasıl kazanacaksınız? Bu rehberimizde, sizlere birçok yol sunacağız bu konuda. Gerçekten işinizi görebilecek çok fazla kolay para kazanma yöntemi var ve hepsini tek tek rehber yazılarımızda anlatmaya çalışacağız. Eğer daha fazla rehber görmek isterseniz, buraya tıklayarak RP kazanmak ve daha birçok başka rehberimize daha ulaşabilirsiniz.

GTA 5 Hileleri: uçak, araba, para, silah, sınırsız mermi, ölümsüzlük

GTA 5 Online para kasma yöntemleri

Dükkan soymak nasıl yapılır?

GTA 5 Online oynarken paraları kolay bir şekilde kazanmak için yapabileceğiniz yöntemlerden bir tanesi de dükkan soymak olacaktır. Bu yazımız içerisinde, bir dükkan soyarken nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında bilgi verdik. Buraya tıklayarak, sizlere dükkan soymak ile ilgili ipuçları verdiğimiz yazımıza göz gezdirebilirsiniz.

GTA 5 Online en iyi para veren görevler hangileri?

Para kazanmak gerekiyor fakat bunu nereden yapacağınızı bilmiyorsanız, bir başka tavsiyemiz de görevler olacaktır. Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz yazımız, görevler konusunda tavsiyelerde bulunuyor. Görevlerin gereksinimleri ve kazandırdıkları, rehber yazımızda sizleri bekliyor!

Çalıp satmak için en değerli araçlar neler?

En azından günlük ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayabileceğiniz bir listemiz sizlerle. Bu listemizdeki araçlar sayesinde, günlük ihtiyacınız olan silah ve zırh gereksinimlerini karşılayabilirsiniz. Buraya tıklayarak, çalıp satmak için en değerli araçlar listemize göz gezdirmeye başlayabilirsiniz.

Ayrıca, dilerseniz bizim sitemize ait olan Leadergamer RolePlay sunucusuna da katılabilirsiniz! Bu sayede, başka oyuncularla birlikte yaşamak istediğiniz hayatı yaşayabilir, tadını çıkarabilirsiniz. Eğlenceli RP sunucumuza katılmak isterseniz, yapmanız gereken şeyler, kurallar ve benzeri unsurlardan bahsettiğimiz yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Buraya tıklayarak, sunucumuz ile ilgili bilgi alabilir ve tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Sunucumuza herkesin katılabildiğinin altını çizmekte fayda var. Tek yapmanız gereken şey kurallara uymak, bunun dışında bir sorun olmayacaktır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.