Menü
https://leadergamer.com.tr/amd-radeon-rx-vega-64-oyun-test-sonuclari/
Grand Theft Auto V , GTA 5 31 Temmuz 2017 9:55

Yeni Grand Theft Auto V modu ile uzaya çıkıyoruz

Grand Theft Space isimli yeni bir mod ile uzaya çıkıp, uzaylılar ile savaşmamız gerekecek.


Call of Duty oyunları ile yeterince uzaya çıktık, Destiny veya Halo gibi oyunlar zaten uzayda. Belki yakında Battlefield serisini de uzayda görürüz. Fakat tüm bunların arasında, hiç beklenmedik bir oyun da uzaya çıktı: Grand Theft Auto V. Yeni bir mod sayesinde GTA 5 içerisinde uzaya çıkmamız mümkün Bahsettiğimiz bu modun adı Grand Theft Space olarak geçiyor. sollaholla ismindeki bir kullanıcı tarafından yönetilen, büyükçe bir mod takımı tarafından geliştirilen bu mod, henüz çıkmadı ama modun ilk tanıtım videosu yayımlandı. Yayımlanan bu video, bizleri bu mod için heyecanlandırmaya yetti. Eğer dilerseniz bahsettiğimiz GTA 5 modunun videosuna, haberimizin en aşağından göz atabilirsiniz.

GTA 5

Bahsettiğimiz bu Grand Theft Auto V modunun bir konusu da bulunuyor. Modun resmi açıklamalarına göre, başka bir galaksi içerisinde uzaylılar keşfediliyor ve bu uzaylılar, bizlere saldırmak için yola çıkıyor. Bir NASA çalışanı olarak, bizlerin görevi ise uzaya çıkarak, o uzaylı yaratıkların dünyaya ulaşmasını engellemek olarak görünüyor. Mod, gerçekten ilgi çekici fakat henüz bir çıkış tarihi bulunmadığı için, bu uzaylılar ile ne zaman savaşabileceğimizi de bilmiyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oynayacaksanız bu oyunları, PC monitörü olarak kullanabileceğiniz en iyi televizyonlar yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör