Menü
https://leadergamer.com.tr/ubisoft-red-dead-redemption-2/
Grand Theft Auto V , GTA 5 20 Temmuz 2017 9:16

Grand Theft Auto V için senaryo modu ek paketi çıkmayacağı artık kesin gibi

Rockstar Games ve yayıncı ekip, Grand Theft Auto Online üzerinden gelen parayı daha tatlı buluyor tabii.


2013 senesinden beri hayatımızda olan Grand Theft Auto V, bu kadar sene içerisinde PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 platformlarına uğradı. Milyonlarca sattı, Grand Theft Auto Online üzerinde de milyonlarca oyuncuya sahip oldu. 2013 senesinden beri birçok oyuncu, Grand Theft Auto V üzerinden tek bir şey istiyordu: Senaryo ek paketi. Bu güne kadar ortaya atılan söylentiler, ortada böyle bir ek paketin olduğunu fakat sonrasında iptal edildiğini belirtiyordu. Bu iptalin sebebi ise, GTA 5 oyunundan ziyade, GTA Online üzerinden ekibin bolca para kazanıyor olmasıydı. Belli ki, Rockstar Games ve yayıncı ekip, oyuncuların isteğini görmezden gelip, sadece para kazanılan platform üzerinden yürümek istemişlerdi. Bugün ise, bu konu hakkında yeni bir açıklama geldi.

GTA 5

Eski bir Rocktar Games geliştiricisi, yaptığı bir açıklamada, Grand Theft Auto V için herhangi bir ek paket gelmeyeceğini, tüm ekibin Grand Theft Auto Online üzerinde çalıştığını, çünkü oradan para kazanıldığını belirtti. Oysa ki Grand Theft Auto IV ile karşımıza çıkan 2 senaryo ek paketi, oldukça eğlenceli gelmişti bize. GTA 5 üzerinde bulunan 3 farklı karakterler de benzer bir sistem oluşturulabilirdi. Fakat bu fırsat artık kaçtı. Yakında Red Dead Redemption 2 çıkacak ve Grand Theft Auto V için de destek yavaş yavaş kesilecek.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR merakınız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir.

Eğer tüm bunlar ilginizi çekmediyse, daha güncel bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme (Açık Beta) yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör