Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.05.2020

Silinmiş bir Twitter gönderisinde Epic Games ekibi tarafından GTA 5 isimli çok sevilen yapımın Epic Games mağazası üzerinde bedava olacağı gösterildi. Her ne kadar Epic Games ekibi hızlı bir şekilde Twitter gönderisini silmiş olsa da, Wario64 bu silinmiş Twitter gönderisini yakalamayı başarmış.

Leadergamer RolePlay isimli GTA 5 RolePlay sunucumuz açıldı

Grand Theft Auto 5 Epic Games mağazası üzerinde an itibari ile gösterilen gizemli oyun gibi görünüyor. Yani, 7 saat kadar sonra dağıtılmaya başlanacak olan gizemli ücretsiz oyun GTA 5 olacak ve tamamen bedava olarak dağıtılacak. En azından ortaya çıkan bilgiler bu yönde.

GTA 5 21 Mayıs 2020 tarihine kadar tamamen bedava olarak dağıtılacak

Haberimize konuk olan yapım, Epic Games mağazası üzerinde 21 Mayıs 2020 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde alınabilir olacak. Bu oyunu Epic Games mağazasından alıp hesabınıza eklerseniz, sonsuza kadar sizin olacak. Bunun da altını çizmemizde fayda var.

İlerleyen zamanlarda ne gibi oyunlar bizlere sunulur bilemiyoruz ama şu kampanya gerçekten birçok oyuncunun yüzünü fazlasıyla güldürür. Epic Games oyuncu çekme konusunda fazlasıyla başarılı gibi görünüyor. Umarız ki, gelecek haftalarda dağıtılacak oyunlar da bu şekilde yüz güldürmeye devam eder.

Hemen aşağıda, sizlere bahsini ettiğimiz Twitter gönderisi bulunuyor. Belli ki, Epic Games ekibinden birisi AM ve PM konusunda kafası karışık bir şekilde ayar yapmış. Çünkü, bu bahsini ettiğimiz Twitter gönderisi, oyun sunulmadan 12 saat önce paylaşıldı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.