Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Onur Demirel, Editör Yazım tarihi: 08.05.2018

Fortnite’ın ve PUBG’nin ardından Battle Royale oyun modu şimdi GTA 5’te. 2013’te oyuncularla buluştuğu günden bu yana popülerliğini korumayı başaran GTA 5’in başarı sırlarından bir tanesi oyun içi modları. Michael’ı Superman’e dönüştüreninden Ay’a gitmenizi sağlayan moda kadar oyunculara bir çok mod seçeneği sunan GTA 5 topluluğu, şimdi de tekli oyuncu seçeneğinde bu modu sunmakta.

GTA 5 Battle Royale

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Red Dead Redemption 2 için duyurulan Battle Royale modundan sonra, Rockstar’dan Grand Thef Auto V için resmi bir Battle Royale modu gelene kadar Complex Control adlı modla yetineceğiz gibi duruyor.

GTA 5 Battle Royale modu “Complex Control”

THEAETIK adlı içerik üreticisinin 1500 saatlik geliştirmenin sonucu olarak yayımladığı Complex Control modunda oyuncular, 70’den fazla karakterle Grand Theft Auto 5 içinde Battle Royale deneyimi edinebilecek. Aralarında ışınlanma gibi özelliklerin bulunduğu bu güçler alışılagelmiş oynanıştan daha farklı bir deneyim sunmakta.

Bronz, Gümüş, Altın ve Elmas olarak 4 farklı rütbe bulunan modda, 50’den fazla süper güç bulunmakta. Bu güçlerden en ilgi çekicilerinden bir tanesi karakterin gördüğü her yere ışınlanabilme gücü. Bu güç sadece çevreyi değil aynı zamanda araç içleri gibi mekanları da kapsamakta. Tabii ki bu güçlerde uzmanlaşmak için mod başında uzun süreler geçirmeniz gerekebilir.

THEAETIK Youtube kanalı üzerinden yayınladığı bir videoda 1080p kalitede modun özelliklerini sergilemekte. Videodan da görüldüğü üzere THEAETIK, birden fazla modu birleştirerek oyun moduna kendi yorumunu katarak bir sentez oluşturmuş. Dilerseniz hemen yukarıdan bu videoyu izleyebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.