Menü
https://leadergamer.com.tr/dauntless-savas-sistemi/
GRIM - Mystery of Wasules 13 Ağustos 2017 23:19

GRIM – Mystery of Wasules için ilk video yayımlandı

Yeni bir Türk oyunu yapım aşamasında.


Bu seferki haberimizin konuğu, öncelikle belirtmemiz gerekli ki, gurur kaynağımız. Yine bir Türk geliştirici ekibi ve yine, yeni bir oyun ile oyun sektöründe bir Türk imzası. GRIM – Mystery of Wasules isimli yeni Türk oyunu, geçtiğimiz günlerde ilk fragmanını çıkardı bile. Oyunun Unreal Engine oyun motorunun kalitesi ile geliştirildiğini en baştan belirtmekte fayda var. Zaten haberimizin sonunda sizlerle de paylaşmış olduğumuz fragmanı izlerken, buna fazlasıyla hak vereceksiniz.

GRIM - Mystery of Wasules

Tam olarak 2 dakika 52 saniye uzunluğunda olan yepyeni GRIM – Mystery of Wasules fragmanında, oyunun geçiyor olduğu muhteşem evreni görebilirsiniz. GRIM – Mystery of Wasules, karşımıza bir hikaye odaklı macera ve gerilim oyunu olarak çıkıyor ve atmosfer açısından, en azından geliştirici ekip olan Studio Backstage tarafından yayımlanan fragmanda başarılı göründüğünü söyleyebiliriz. Oyun dünyasında yeni yeni Türk yapımları görmek gerçekten güzel ve gurur verici.

Peki, GRIM – Mystery of Wasules oynarken nasıl bir hikaye ile karşılaşacağız?

Oyunun hikayesi ise geliştirici ekip tarafından, ” Bundan 15 yıl önceki savaşa kadar Dunia’a 5 krallık hükmediyordu. Wasules’in düşmesinin ardından Glimor Krallığı ortadan kalktı ve savaşın ardından Ağabey’im komutan Owen GRIMDreaborg Krallığı’nın hükümdarı oldu. Genç Krala gelen haberler hiç de iyi değildi. Söylenenlere göre, fethedilen şehir Wasules’de bilinmeyen ölümler başlamıştı. Halk arasında dedikodular artıyor, insanlar her gün daha çok korkuyorlardı. Kral da bu ölümlerin gerçekliğini araştırmak ve ardındakini ortaya çıkarmak için beni görevlendirdi, uzun yıllardır kütüphanede aldığım eğitimin bu konuda işimize yarayacağını düşünüyordu. Ben Oswald GRIM, Wasules diyarına geçmişin ve bugünün gizemini çözmeye gidiyorum.” şeklinde açıklanmış. Biz en iyisi lafı çok da fazla uzatmadan sizleri fragmanla baş başa bırakalım.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör