Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 14.05.2015

Grand Theft Auto V oynarken canı sıkılıp, susturuculu silahları çekip, masum insanları öldürmeye başlayan sadece ben değilim sanıyorum ki. Fakat bir sorun var, dağ başında bir dağcıyı susturucu silah ile öldürdüğümüzde kim bizi görüyor da polise haber veriyor? Hayvanlar mı? Ya da oyunun bozuk polis mekanikleri mi? Artık bunlar sona eriyor!

Grand Theft Auto V’in PC sürümü için yapılan yeni bir mod ile birlikte oyunun suç ve polis sistemi baştan aşağı değişiyor ve yukarıda bahsettiğim problemler tarihin tozlu sayfaları arasına gömülüyor. Peki, bu sistem nasıl işliyor? Aynı gerçek hayattaki gibi! Eğer siz susturucu silahla birilerini öldürüyorsanız ve bu sırada etrafta kimse yoksa, polis bu suçtan haberdar olamıyor. Ayrıca, eğer sizi suç işlerken birisi gördü ise, bildiğiniz gibi polisi aramaya başlıyordu. Eğer siz o kişiyi, polisi aramadan durdurabilirseniz, yine polis haberdar olamıyor.

Grand Theft Auto V’e gelen bu mod ile sadece bu kadar küçük değişiklikler de gelmiyor tabii ki. Artık belli yıldız seviyelerine ulaştığınız zaman sizin peşinize FIB ve askeriye de düşebiliyor. Yani, artık sadece polislerden değil, tanklardan veya özel timlerden de kaçmak zorundasınız. Bahsettiğimiz bu modu buradan indirebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.