Grand Theft Auto V’e sonunda Vice City modu geldi!

Grand Theft Auto V’e sonunda Vice City modu geldi!

Efsanevi Vice City haritası şimdi Grand Theft Auto V'te.

HD seviyesinde modeller ve doku kaplamalarına sahip bir şekilde, Grand Theft Auto V’te Vice City haritasının tadını çıkartmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise, beklediğiniz mod geldi. Artık Grand Theft Auto V’te Vice City haritasının tadını çıkartabileceksiniz. Nasıl mı? Cevabı hemen aşağıda!

521372-FiveM 2015-06-13 11-58-01-83

Bu modu oyununuza kurabilmek için öncelikle FiveM isimli bir moda sahip olmanız gerekiyor. Bahsettiğimiz FiveM modunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz. FiveM modunu indirdikten sonra, indirdiğiniz .rar dosyası içerisinde bir adet .exe dosyası bulunuyor. Bu dosyayı çalıştırarak otomatik olarak FiveM modunu kurmuş oluyorsunuz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra, buraya tıklayarak Vice City modunu indirebilirsiniz. İndirdiğiniz Vice City modunun dosyasında “usermaps” isimli klasörü yüklenen FiveM klasörüne atın. Ardından yeni Vice City’nin tadını çıkartmaya başlayabilirsiniz!

Vice City haritasını düzgün bir şekilde oynayabilmek için, FiveM’i çalıştırıp karşınıza çıkan menüde “`” tuşu ile konsolu açmanız gerekiyor. Açtığınız konsola ise “Invoke-Levelload Vicecity” yazmalısınız. Harita yüklendikten sonra bir yerden düştüğünüzü göreceksiniz, oyunu durdurun ve haritadan kuzeye doğru bir yere işaret verin. Ardından F11’e basarak oraya ışınlanın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.