Grand Theft Auto V’deki arabalarımız birer denizaltı oluyor!

Grand Theft Auto V’deki arabalarımız birer denizaltı oluyor!

Tabii önce modunu kurmak gerek.

Grand Theft Auto V için geliştirilen yeni bir mod sayesinde artık Los Santos’un sularının altını arabalarımız ile gezebileceğiz. Artık arabalarımızın suyun dibine inebildiği ve rahatça çıkabildiği bu mod ile birlilte yeni şeyler keşfedersiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

c25251-sticky-cars

Bu modu nasıl kuracağınızı hemen aşağıda anlatacağız fakat ilk önce su altında arabaları nasıl kontrol edebileceğinizi anlatalım. Sağ kontrol tuşu ile birlikte modu aktif edebilirsiniz. Sol shift tuşuna basarak turbo kullanabilirsiniz. Boşluk tuşu ile anında fren özelliğini aktif edebilirsiniz ve sol kontrol tuşu ile geri geri gidebilirsiniz. Geri kalan tüm tuş ayarları aynı kaldı.

Bu modu oyununuza kurabilmek için öncelikle buraya tıklayarak Script Hook modunu indirmeniz gerekiyor. Script Hook modunu kurabilmek için, indirdiğiniz dosyanın içinden çıkan tüm dosyaları oyunun kurulu olduğu yere kopyalayınız. Script Hook’u kurduktan sonra buraya tıklayarak asıl mod dosyasını indirin ve indirdiğiniz dosya içerisinde bulunan asi dosyasını oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.