Menü
https://leadergamer.com.tr/microsoft-steam-tarzinda-geri-odeme/

Grand Theft Auto V

Yapımcı
Dağıtımcı
Tür
Çıkış Tarihi
Grand Theft Auto V 13 Nisan 2017 10:45

Grand Theft Auto V itfaiyelerinin günlük yaşamlarına göz atmak ister misiniz?

Oldukça eğlenceli görüntüler var.


Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto V tarzı açık dünya oyunları gerçekten inanılmaz zevkli. Bu zevkin kaynağı, farklı görevler veya senaryolar değil ama. Kendi başına hareket eden, işleri ve güçleri olan yapay zeka karakterlerden ötürü zevkli oluyor bu oyunlar. Mesela hiç herhangi bir Grand Theft Auto oyununda polislerin, ambulansların veya itfaiyelerin günlük işlerini takip ettiniz mi? Eğer bu soruya olan cevabınız evet ise, eminim ki karşınıza çıkan görüntülerle çok eğlenmişsinizdir. Eğer cevabınız hayır ise, Leadergamer sizleri düşündü efendim. Bu yazımızın sonunda, Grand Theft Auto V itfaiyelerinin günlük yaşamlarına göz atabileceksiniz.

Grand Theft Auto V itfaiyelerinin günlük yaşamlarına göz atmak ister misiniz?

Sizlerin de yukarıdan göz atabileceği bu GIF, aşağıdan izleyeceğiniz videonun sadece küçük bir anı. Los Santos itfaiyelerinin işlerini nasıl etkili yaptığını gösteren bir GIF aslında. Bir YouTube içerik üreticisi olan Merfish ise yukarıdaki GIF görüntülerinin tamamına sahip bir video oluşturdu. Dediğimiz gibi o videoya da hemen aşağıdan sizler göz atabilirsiniz. Ardından da yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Haberimizde bahsi geçen oyun hakkında sizlere en son, “Son birkaç gündür oyuncular, oyunun forumu üzerinden birçok şikayette bulunuyor, Twitter üzerinden uyarılar yapılıyor ve tabii ki YouTube üzerinden de konu hakkında videolar yayımlanıyor. Şu an oyunun bu açığını kullanan hileciler, daha önce Grand Theft Auto Online içerisinde nadir arabalar çağırıyordu, oyunda olmayan objeleri haritaya ekliyordu ve buna benzer küçük hileler yapılıyordu. Bu hilelerin yapılmasını sağlayan 3. parti bir program, şimdi de oyuncuların, diğer oyunculardan para alabilmesini sağlıyor. Sizlerin de aşağıdaki videodan görebileceği gibi, CJ takma adına sahip bir oyuncu, video sahibi oyuncudan milyonlarca dolar alıyor. Sebebi ise, CJ oyuncusunun pasif moddayken öldürülmesi olarak gösteriliyor. Fakat video sahibi oyuncu, CJ rumuzlu karakteri hiç öldürmüyor.” şeklinde bir rapor sunmuştuk.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, en iyi Xbox One oyunları listemize ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Kaan GEZER Editör