Grand Theft Auto Online’a motorcu ek paketi gelebilir!

Grand Theft Auto Online’a motorcu ek paketi gelebilir!

Motosiklet çetesi lideri olmak ister misiniz?

Sonunda Grand Theft Auto Online’a, çok fazla istenen motorcu ek paketi gelecek gibi. Gelecek gibi diyoruz çünkü, resmi bi açıklama daha yok. Fakat, oyunun kodlarında bu ek paket ile ilgili ipuçları yakalandı. TezFunz isimli bir kullanıcı, oyunun kodlarında motorcu ek paketi ile ilgili kodlara rastladı. Grand Theft Auto Online: Cunning Stunts güncellemesinin ardından eklenen bu kodlar, bizlere motosiklet ile ilgili ek paketin çıkışının çok da uzakta olmadığını gösteriyor. Aşağıdaki görselde motorcu ek paketi ile ilgili kodları görebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

gta_biker_scripts_dlc

TezFunz’nin açıklamalarına bakarsak, “gb” ile başlayan kodlar önceki CEO ve VIP görevleri ile ilgili. Grand Theft Auto Online’a CEO veya VIP olarak kayıt olanlar özel ayrıcalıklar edinip, başka oyunculara işleri yürütmesi için emirler verebilecekmiş. Kodlardan edinilen ipuçlarıyla, bu ek paket ile birlikte motosiklet çetesine üye olabilir ve diğer çetelerle savaşabileceksiniz. Ayrıca oyuncular kendilerine ait ayrı bir garaj alıp onu özelleştirebilecekler de. Her güncelleme ile birlikte yeni araçlar, kıyafetler ve dövmelerin de geldiğini unutmayalım.

johnny_back_1920x1200-1152x720

Bu söylentileri güvenilir kılan nokta ise, TezFunz’nin daha önce de birçok güncelleme ve ek paketi, daha çıkmadan önce duyurması. Motorcu ek paketi Grand Theft Auto Online topluluğunun en çok istediği ek paketlerden biri. Hatta bazı oyuncular, oyunda kendi motosiklet çetelerini kurarak Rockstar Games’e böyle bir ek paketi çıkarması için baskıda bulunmuştu. Bu yeni ek paketi heyecanla bekliyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.