Menü
https://leadergamer.com.tr/playstation-all-stars-battle-royale-2-lara-croft/

Grand Theft Auto V

Yapımcı
Dağıtımcı
Tür
Çıkış Tarihi
Grand Theft Auto Online 21 Nisan 2017 18:01

Grand Theft Auto Online, Tiny Racers ile bizleri geçmişe götürecek

Yarışları üstten bakış açısıyla oynamak istemez misiniz?


Zaman zaman üstten bakış açılı oyunların, yaşadığımız döneme göre geçmişte kaldığını düşünüyoruz. Hala bu bakış açısıyla kullanıcılara nostaljik bir deneyim sunmayı amaçlayan oyunlar çıkış yapıyor, ancak bunlar yüksek bütçeli oyunlar olmuyor. Grand Theft Auto Online “Tiny Racers” moduyla, bizleri ilk Grand Theft Auto oyunlarında olduğu gibi bir eğlenceye kavuşturuyor. Üstten bakış açısıyla araba yarışlarına katılmayı hangimiz istemeyiz ki?

Grand Theft Auto Online Tiny Racers

Çok fazla değil, yalnızca birkaç gün sonra bizler ile buluşuyor Tiny Racers modu. 25 Nisan 2017 tarihinde bütün Grand Theft Auto Online oyuncuları için kullanıma sunulacak olan bu mod, bizlere oldukça nostaljik bir deneyim yaşatacak. Bir yarış oyunundaki bütün aksiyonu üstten bakış açısıyla tatmayalı abartısız yıllar olmuştu. İçerdiği yarışlar ile oyuncuları adeta bir yarış oyunu gibi memnun eden Grand Theft Auto Online, bu mod ile eğlenceyi sınırlamayacak.

Yarış pistleri boyunca paraşütler, silahlar, mayınlar gibi pek çok güçlendirme oyuncuları bekliyor olacak. Bu güçlendirmeleri elde etmeye çalışırken aynı zamanda birinci olma çabası da rekabeti doruğa çıkaracak. Grand Theft Auto, bizlere yalnızca bu içerikleri sunmuyor. Buradaki haberimizde de bahsettiğimiz gibi, Duke O’ Death ve pek çok sınırlandırılmış içerik önümüzdeki günlerde oyunculara açılacak. Dilerseniz hemen aşağıdan Tiny Racers tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Yaşar Baturalp Editör