Menü
https://leadergamer.com.tr/death-stranding-texture/
Grand Theft Auto Online , Import/Export 13 Aralık 2016 11:41

Grand Theft Auto Online: Import/Export, yarın çıkabilir

Rockstar Games bütün işaretleri veriyor. Sizce ne zaman çıkacak?


Geçtiğimiz haftalarda Grand Theft Auto Online için duyurulan Import/Export isimli güncelleme, hatırlayacağınız üzere oyuna yepyeni arabalar ve 60 araçlık garajlar getirecekti. Getirmesine getirecekti fakat, bu güncellemenin ne zaman çıkacağı bilinmiyordu. Buna rağmen gta5cheats isimli sitenin bu konuda bir fikri var ve onların açıklamalarına göre bu güncelleme, yarın çıkabilir. Sebeplerini mi merak ediyorsunuz? Hemen bahsedelim!

Import/Export

Şimdi öncelikle, Rockstar Games genellikle düzenli bir şekilde Grand Theft Auto Online üzerinde indirimler gerçekleştiriyor. Fakat bu indirimler bazen küçük, bazen büyük oluyor. Küçük indirimler bir yana, büyük indirimler genellikle yeni güncelleme çıkmadan 1 gün önce yayımlanıyor. Bugün de geliştirici ekip bir indirim başlattı ve bu indirim oldukça büyük. Ayrıca Rockstar Games güncellemeleri Çarşamba günleri piyasaya sürmeyi pek seviyor. Oyunda yeni yıl etkinliğinin Aralık ortasında başlayacağını göz önünde bulundurursak, Import/Export için en uygun tarih 14 Aralık 2016. Peki, bu kadar mı?

Rockstar Games, Import/Export çıkış tarihi için direkt bir şey söylemese de, Twitter üzerinden paylaştığı bir indirim gönderisinde, “Import/Export’a hazırlanmak için son gün.” dedi. Bu da tabii oyuncuları direkt olarak bahsettiğimiz konuya, güncellemenin yarın çıkacağına getirdi. Şu an bu konuda resmi bir bilgi yok, hatta güncelleme için bir video bile henüz yayımlanmadı. Fakat güncelleme, tahmin edildiği gibi yarın piyasaya sürülecekse, tanıtım videosunun da akşamüstü gibi gelmesi gerekiyor efendim.

ekran-alintisi

Kaan GEZER Editör