Grand Theft Auto Online hakkında daha fazla bilgi!

Grand Theft Auto Online hakkında daha fazla bilgi!

Rockstar Games, Grand Theft Auto Online'ı detaylandırdı.

Grand Theft Auto Online – Başlangıç:

Başlangıç ile birlikte, etkinliklere katılmak üzere 16 oyuncu dünyaya giriş yapabiliyor:

Açık-Dünya, Suç ve Kaos: Kendi başınıza veya arkadaşlarınız ile birlikte açık dünyayı keşfedin. Kanunu mu sınamak istiyorsunuz? Bir marketi devirin, bir çeteyi yok edin veya kolay para ve şöhret için zırhlı bir araç soyun.

İşler: Los Santos ve Blaine County hırslılar ve suçlularla olgunlaşmış. Görevleri alın veya yalnız kurt olarak diğer işleri halledin, grubunuz ile takım kurun, birlikte, geniş yelpazedeki soygunlar ve yasa dışı aktivitelerde yer alın.

Yarışlar: Klasik sokak rekabetinden, off-road pistlerine, Açık okyanustaki bot yarışlarına kadar her şey.

Spor: Tenis, golf veya paraşütle atlamak için arkadaşlarınıza yada rastgele yabancılara katılın. Hepsi, birer para ve şöhret kaynağı.

Kişiselleştirme: Karakter oluşturucu ile karakterinizi oluşturabilirsiniz. Sonra biraz para kazanıp bu parayı başarılı olmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, garajınızda araba koleksiyonu yapabilir, onları modifiye edebilir ve tüm silahlarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Şöhret ve Nakit Akışı: GTA Online’da yaptığınız her şeyden şöhret kazanabilirsiniz. Bu şöhret seviye atlamanıza, yeni ayrıcalıklara erişmenize, silahlara ve suçlulara ulaşmanıza yardımcı olur. Kazandığınız parayı arabalara, elbiselere, silahlara ve daha birçok şeye harcayabilirsiniz. Zırhlı araç soyarak veya sokak yarışları kazanarak kolay yoldan para kazanabilirsiniz.


 

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın