Gelecek Grand Theft Auto Online güncellemeleri detaylandırıldı

Gelecek Grand Theft Auto Online güncellemeleri detaylandırıldı

İlk büyük güncelleme, çok yakın bir tarihte geliyor.

Grand Theft Auto Online, Red Dead Redemption 2, Red Dead Online, Agent ve Grand Theft Auto VI derken, Rockstar Games’in başının ne kadar dolu olduğunu görebiliyoruz sanırım. Yine de Rockstar Games, kendisine deli gibi para kazandıran bir kaynağı tamamen kapatmak istemiyor. Evet, bu kaynak Grand Theft Auto Online. Belki siz satın almıyor olabilirsiniz fakat diğer oyuncular, deli gibi oyun içi para satın alıyor gerçek para ile. Bu da Rockstar Games ve Take-Two Interactive ekibine deli gibi paralar kazandırıyor. Bundan ötürü, bahsettiğimiz çevrim içi oyunun desteği, bir süre daha kesilmeyecek. Peki, oyuna neler gelecek? Bu sorunun cevabını da geliştiriciler veriyor. Eğer dilerseniz hemen aşağıdan, bu sene içerisinde bahsi geçen oyuna neler geleceğini görebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gelecek Grand Theft Auto Online güncellemeleri detaylandırıldı

Önümüzdeki en yakın Grand Theft Auto Online güncellemesi, Mart 2017 tarihinde. Yani, bizlere bayağı bir yakın. Bu güncelleme ile oyuna yeni tarzda bir Stunt Race eklenecek. Bu özel tip yarış, Rocket Voltic, Ruiner 2000 ve Blazer Aqua araçlarının özel yetenekleri ile alakalı olacak. Mart 2017 güncellemesi ile ayrıca yeni resmi yarışlar, topluluk yarışları oyuna eklenecek. Son olarak, içerik üreticileri bu güncelleme sonrasında kendilerine özel, özel araç yarışmaları düzenleyebilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Mart 2017 güncellemesi ardından, ilkbahar aylarında da 1 adet güncelleme oyuna gelecek. Bu güncelleme öncelikle 2 yeni Adversary modu ekleyecek oyuna. Bu modlardan bir tanesinin adı Resurrection ve bu mod, yakar top oyununa benziyor. Diğerinin adı ise Top Down. Bu modda ise klasik Grand Theft Auto havasının sağlanacağı söyleniyor fakat daha fazla detay bilinmiyor. Ayrıca Rockstar Games, Grand Theft Auto Online için daha fazla Adversary modu duyuracağını da açıkladı. İlkbahar güncellemesi sadece bu kadar olmayacak. Oyuna yeni araçlar da eklenecek. Bu araçlardan iki tanesi, klasik oyuncuların hoşuna gidecek olan Turismo Classic ve Infernus Classic. Süper araba kategorisine de Progen GP1 aracı eklenecek. Tabii ki sadece 3 adet araba gelmeyecek bu güncelleme. Daha fazlası eklenecek fakat detayı bilinmiyor.

0936b7a33e1612518ad49cd0790fdf1a

Son olarak, oyuncuları dev gibi bir güncelleme bekliyor. İlkbahar aylarının sonunda, yaz başlangıcında oyuna eklenecek olan bu dev gibi güncelleme, şimdiki açıklamalara göre oyuna gelecek en son güncelleme olacak ve boyutu dev gibi olacak. Bu yaz güncellemesi, oyuna silahlarla alakalı bol bol içerik ekleyecek. Bu içeriklere örnek vermek gerekirse, yeni silahları, yeni görevleri ve yeni silahlanmış araçları söyleyebiliriz. Fakat bundan daha fazlası olduğuna da bizler eminiz. Dev gibi bir güncellemede sadece araba, görev ve silah olamaz, değil mi? Yalnız, dediğimiz gibi bu yaz güncellemesi, şimdilik açıklanan son Grand Theft Auto Online güncellemesi. Bu dev güncellemeden sonra, başka bir güncelleme göremeyebiliriz çünkü piyasaya Red Dead Redemption 2 ve Red Dead Online çıkacak. Rockstar Games, aktif olarak bu iki oyunu desteklemek isteyebilir. Çok doğal.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.