Menü
https://leadergamer.com.tr/yeni-metro-oyunu-ufukta-gorundu/
Deadline , Grand Theft Auto Online 9 Kasım 2016 12:01

Grand Theft Auto Online için Deadline güncellemesi duyuruldu

Nagasaki Shotaro isimli bir araç ve Deadline modu, oyuna ekleniyor.


Los Santos sokaklarında, Tron tarzında motosikletleriniz ile dolaşmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise, Grand Theft Auto Online için duyurulmuş olan Deadline güncellemesi, tam sizler için. Bu güncelleme ile oyuna gelecek temalı bir motosiklet olan Nagasaki Shotaro eklenecek ve yeni bir oyun modu olan Deadline ile tanışacağız. İsterseniz bu motosikletin görsellerine hemen aşağıdan bir göz atalım. Ardından güncelleme detaylarını, bir adet video ile birlikte vermeye devam edelim.

Deadline

Öncelikle isterseniz bu güncelleme ile gelecek olan en büyük yeniliklerden bahsedelim. Nagasaki Shotaro isimli motosikleti zaten artık biliyorsunuz. Bu aracı Legendary Motorsport mağazasından satın alabiliyorsunuz. Fakat bu motosiklete binerken, kıyafetiniz nasıl olacak? Motosikletiniz ile tamamlanmış bir kıyafetiniz olmalı. Bu tür bir kıyafeti de herhangi bir kıyafet mağazasından Deadline Outfit adı altından satın alabiliyorsunuz. Ayrıca kısa süre içerisinde bu bahsettiğimiz motosikleti satın alırsanız, kıyafetinizi tamamlayabileceğiniz bir Nagasaki Logo Tee, ücretsiz olarak sizlerin olacak.

actual_7da6a3c8e63a722c5cdceb5c7dd21780884602dd

Deadline modundan biraz bahsetmek gerekirse, 4 oyuncunun katılabileceği bir mod bu. Bu 4 oyuncu da farklı renkte bir Nagasaki Shotaro motosikletine biniyor ve oyuncular bu motosikletleri sürdükçe, arkalarında kendi renklerine ait iz bırakıyorlar. Eğer diğer oyuncu, başka bir oyuncunun izine değerse, direkt olarak patlıyor. Ayrıca bu mod içerisinde Boost, Zoned ve Hop gibi güçlendirmeler de bulunuyor.

actual_df23cecd64cff3f03173b1c6ec8d61c3eab60a14

Eğer yukarıda bahsettiğimiz motosikleti satın aldıysanız ve oyun modunu yeteri kadar oynadıysanız daha farklı şeyler satın almak isteyebilirsiniz çünkü bu güncelleme sayesinde birçok eşya ve yapıt da indirime girdi. Bu indirimler dahilinde Biker Businesses, Karin Technical, Savage, MTL Brickade, Bullet Ammo, Throwables and Explosives, Body Armor ve Drum & Box Magazines ögeleri %25 değerinde indirimde.

actual_7b4573a8d21683d6da06f8703e653c0ba733aa69

Kaan GEZER Editör