Gran Turismo Sport Temmuz 2018 güncellemesi ile yeni araçlarına kavuşuyor

Gran Turismo Sport Temmuz 2018 güncellemesi ile yeni araçlarına kavuşuyor

Mazda, Ferrari, Daihatsu ve çok daha fazlası Temmuz 2018 ayında oyuncular ile buluşuyor.

23 Aralık 1997 ayında çıkış yapan serinin ilk oyunu, başlayacağı devasa markanın fitilini ateşleyen oyun olmuştu. PS1 döneminde çıkan oyun PS2 ve PS3’de de boş geçmeyerek serinin oyunlarıyla nesilleri doldurdu. Fakat 8. nesil konsollara yani PS4’a geldiği zaman kendisinden haber alamamıştık. Biraz geç çıkış yapmıştı ama yine efsanevi simülasyonculuğunu gösterdi. Oyun, 17 Ekim 2017’de çıkış yapmıştı ve güncellemelerle de destekleniyor. Bu güncelleme ayağının son dalgası yani Gran Turismo Sport Temmuz 2018 güncellemesi detayları oyuncularla paylaşıldı. Güncellemenin tarihi de belli. 30 Temmuz 2018 tarihinde PS4 kullanıcıları yeni araçlarıyla birlikte pistte rüzgar gibi esebilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gran Turismo Sport Temmuz güncellemesi ile birlikte yeni araçlarına kavuşuyor

Gran Turismo Sport Temmuz 2018 güncellemesi ile birlikte yeri araçlarına kavuşuyor

Gran Turismo Sport, çıkışından 4 ay sonra 3 milyon satış barajını aşmıştı. Ayrıca 14 Temmuz 2018 tarihinde oyunun tasarımcısı Kazunori Yamauchi, resmi Twitter hesabında ise 5 milyondan fazla oyuncuya ulaştıklarını duyurmuştu. Oyun, bu denli aktifken onu desteklememek olmaz diye düşünülmüş olacak ki Gran Turismo Sport Temmuz 2018 güncellemesi ile yeni araçlar yarış pistlerinin tozunu dumana katacak gibi görünüyor. Oyunun resmi YouTube sayfasında 1 dakika 52 saniyelik bir video eşliğinde Gran Turismo Sport Temmuz 2018 güncellemesi ile ilişkili bilgiler gösterildi. Sadece güncelleme hakkında bir video değil aynı zamanda güncelleme ile birlikte gelen Mercedes marka bir araç için de özel bir video yayımlandı.

Gran Turismo Sport’un sadece PS4 üzerinden satışa sunulduğunu hazırladığınız zaman çıkışından sadece 4 ay sonra 3 milyon satması ya da şu an için 5 milyon oyuncuya sahip olması gerçekten de devasa başarılar olduğu belli oluyor. Gran Turismo Sport’da oyuncu sayısını aktif tutmaya devam etmek istediğinden geliştirmelere tam gaz devam ediyor. 7 adet yeni araç oyundaki yarış alanına iniyor. Mazda’dan Ferrari’ye, Daihatsu’dan Honda’ya kadar birçok marka araç emrinize amade olacak. Gran Turismo Sport Temmuz 2018 güncellemesi kullanıcılarına ücretsiz olacak sunulacak.

Güncelleme ile birlikte oyuna eklenen araçların listesi

  • 1991 model Mazda 787B
  • 1962 model Ferrari 250 GTO CN.3729 GT
  • Ford GT LM Spec II test aracı
  • 2002 model Daihatsu Copen Active Top
  • 2015 model Honda S660
  • 1991 model Honda Beat
  • 2017 model Mercedes AMG F1 W08 EQ Power+

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.