Gran Turismo Sport için Porsche’li 4K/60 FPS fragman yayımlandı

Gran Turismo Sport için Porsche’li 4K/60 FPS fragman yayımlandı

Yalnız, cidden efsane görünüyor.

Nisan 2017‘de, Sony Interactive Entertainment tarafından Gran Turismo Sport için, Porsche 911 GT3 RS içeren bir fragman yayımlanmıştı. Şimdi ise, PlayStation 4 platformu üzerinde kaydedilmiş, yine bir Porsche 911 GT3 RS fragmanı bizlerle. Fakat, ilk fragmana göre daha kaliteli bir fragman bizlerle. 4K kalitesinde ve 60 FPS hızı ile, ekranlarımızı nasıl renklendireceğini görebiliyoruz. Fakat, an itibariyle hala 4K çözünürlük mevcut değil, muhtemelen hala işleniyordur.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

gran turismo sport porsche

Fragmandaki görüntülerde 2 tane Porsche‘nin Nürnburging Nordschleife‘da turlamasına şahit oluyoruz. Fikrimizi sorarsanız, ciddi anlamda çok güzel görünüyor. Zaten farklı kamera açılarından izliyor olmak, apayrı bir keyif. Gran Turismo Sport‘un grafiksel açıdan ne denli gelişmiş, ne kadar güzel ve canlı olduğunu, bu 3 dakika 22 saniyelik fragmandan görmek mümkün.

Hemen aşağıdan, yayımlanan fragmanı izleyebilir ve Gran Turismo Sport‘un güzelliklerine şahit olabilirsiniz. PlayStation 4 için özel olarak çıkacak olan oyunun çıkış tarihi henüz Sony Interactive Entertainment tarafından resmi olarak yayımlanmasa da, bulunduğumuz 2017 yılı içerisinde biz oyuncularla buluşacağı biliniyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bizleri tam olarak neyin karşılayacağını bilemiyoruz, fakat şu fragmandan görebildiğimiz kadarıyla muhteşem bir görsellik ve buram buram kalite koştura koştura geliyor bize doğru. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.