Menü
https://leadergamer.com.tr/killzone-guerrilla-games-seri/

Gran Turismo SPORT

Yapımcı Polyphony Digital
Dağıtımcı Sony Interactive Entertainment
Tür
Çıkış Tarihi 2017
Gran Turismo Sport 10 Ağustos 2017 19:44

Gran Turismo Sport, içerisinde mikro ödeme bulundurmayacak

Bu güzel haberi, oyunun geliştiricisi Polyphony Digital CEO’su Kazunori Yamauchi verdi.


Bildiğiniz üzere, mikro ödemeler günümüzde birçok oyunda bulunuyor, her ne kadar oyuncular tarafından hoş karşılanmasa da. Hatta merakla beklenen Middle-Earth: Shadow of War‘da bile mikro ödemeler bulunacak. Neyse ki, Gran Turismo Sport’un geliştiricisi Polyphony Digital CEO‘su ve serinin yaratıcısı Kazunori Yamauchi, PlayStation Experience Malaysia 2017 esnasındaki soru ve cevap oturumunda bu soruya bir yanıt getirdi. Kazunori Yamauchi, Gran Turismo Sport içerisinde mikro ödemelerin bulunmayacağını belirtti, fakat oyunun çıkışından sonra gelecek olan ek paketlerin bulunacağını da ekledi.

Gran Turismo Sport

Günümüzün artık bir modası haline gelmiş olan mikro ödemelerin Gran Turismo Sport içerisinde bulunmayacak olması, serinin hayranları ve oyunu alıp denemek isteyenler için gerçekten müthiş bir haber. Oyun, sadece PlayStation 4 için 17 Ekim 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Forza Motorsport 7 ise, Gran Turismo Sport‘tan tam 2 hafta önce, yani 3 Ekim 2017 tarihinde çıkacak. Rakip olan her iki oyun arasındaki gerginlik nasıl sonlanacak, merakla bekliyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör