Gran Turismo Sport için kapalı beta kayıtları bir fragman ile başlatıldı

Gran Turismo Sport için kapalı beta kayıtları bir fragman ile başlatıldı

Okurlarımızdan katılma şansı olanlara şimdiden bol şans.

Araba yarışı simülasyonları arasında çok önemli bir yere sahip bir ismi olan Gran Turismo serisinin geliştirilme aşamasındaki oyunu Gran Turismo Sport için 9 Mart 2017 tarihinde serinin hayranlarını sevindirecek bir duyuru yapıldı. Piyasaya sürülme tarihi 2017 içerisinde olarak bilinen fakat tam bir resmi tarih henüz belirtilmemiş olan oyunun geliştiricisi Polyphony Digital, yayımcısı ise Sony Interactive Entertainment. Dolayısıyla, hayranları sevindirecek bu kapalı beta duyurusu da, Sony’e ait olan PlayStation Blog’da paylaşıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

gran turismo sport closed betajpg

PlayStation 4 için özel olarak çıkacak olan Gran Turismo Sport’un kapalı beta aşamasına kaydolmak için buraya tıklayarak ulaşacağınız sayfaya gitmeniz yeterli. Sadece Amerika Birleşik Devletleri’ne ait olan PlayStation Network kullanıcıları arasından yapılacak bu seçim. Alınacak olan katılımcı sayısının da kısıtlı olduğunu belirtmeden geçmeyelim. 17 Mart 2017 tarihi itibariyle başlayacak olan Gran Turismo Sport kapalı beta aşaması için seçilen kullanıcı adlarının kayıtlı olduğu elektronik posta adreslerine, 2. aşamaya katılma hakkı veren elektronik postalar gönderilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Duyuruda belirtilen, “Boşluklar sınırlı olacak. Bu yüzden, eğer 2. aşamaya katılma hakkı kazanamazsanız, gelecek beta aktiviteleri için hazırlıklı olun.” kısmından yola çıkacak olursak, bir açık beta aşamasının da beklediğini söylemek mümkün. Eğer olur da herhangi bir davet alamazsanız bu yüzden üzülmeyin, gelecekteki beta haberlerini de bekleyin. Ayrıca, oyunun kapalı beta aşamasını duyuran 1 dakika 6 saniye uzunluğundaki video da, PlayStation EU YouTube kanalında 0 mart 2017 tarihinde paylaşıldı. Hemen aşağıdan duyuru fragmanına göz gezdirebilirsiniz.

Sony çatısı altında bulunan tüm stüdyolar ve bu stüdyoların geliştirdikleri oyunlar hakkında her şeyi öğrenmek için tıklayınız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.