Gran Turismo Sport kapalı betasından paylaşılan, birbirinden gerçekçi görüntüler

Gran Turismo Sport kapalı betasından paylaşılan, birbirinden gerçekçi görüntüler

Hem de bu görüntüler GIF halinde.

Sony Interactive Entertainment ve Polyphony Digital iş birliğinde, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro konsolları için çıkışını gerçekleştirmeye hazırlanan Gran Turismo Sport; bir süre önce kapalı beta süreci içerisindeydi ve özel seçilen birçok PlayStation 4 kullanıcısı, bu kapalı betaya katıldı. Beta içerisinden GIF paylaşımı da serbestti ve birçok oyuncu, karşılaştığı gerçekçi görselliği, diğer oyuncularla paylaşmak istedi. Ortaya ise, haberimizden göz atabileceğiniz, birbirinden gerçekçi görüntüler ortaya çıktı. Dilerseniz bu görüntülerin ilkine hemen aşağıdan bir göz atalım, ardından oyun hakkında birkaç küçük bilgi verelim ve en sonda da, tüm bu GIF dosyaları ile sizleri yalnız bırakalım ki oyunun tadına bakabilin.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gran Turismo Sport kapalı betasından paylaşılan, birbirinden gerçekçi görüntüler

Sizlerin de hemen yukarıdan veya aşağıdaki galerimizden görebileceği bu GIF görüntüleri, NeoGAF kullanıcıları olan benzy, SunhiLegend, kostacurtas ve Cyriades tarafından paylaşıldı. Bu bahsettiğimiz NeoGAF kullanıcılarından ve Reddit topluluğundan gelen raporlara göre, Gran Turismo Sport kapalı betası, PlayStation 4 üzerinde 1080p çözünürlük, 60 FPS değeri ile oynanabiliyor. İlginç bir şekilde oyunu henüz PlayStation 4 Pro üzerinde oynayan birine rastlanmadı fakat oyun henüz kapalı beta sürecinde iken, PlayStation 4 Pro üzerinde herhangi bir farklılığa sahip olduğunu düşünmüyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Şimdi büyük bir ihtimalle aklınızdan geçiyordur, madem oyun 60 FPS, bu GIF dosyaları neden 30 FPS? Bunun sebebi, oyunun tekrar özelliğinin 30 FPS olarak çalışması. Yani oyun içerisinde 60 FPS oynanabiliyor fakat oyun sonunda, oynanış görüntülerini tekrar izlemek isterseniz, 30 FPS bir görüntü ile karşılaşıyorsunuz. Zaten tekrar modu haricinde de bu şekilde görüntüleri almak zor olurdu. Görüntülerin hepsinde bir sinematik havası var çünkü. Peki, sizlerin bu oyun hakkındaki düşünceleri nelerdir? Yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.