Menü
https://leadergamer.com.tr/days-gone-farkli-bir-oynanis-videosu/
Gran Turismo Sport 13 Temmuz 2017 20:16

Gran Turismo Sport için sonunda bir çıkış tarihi verildi

Gran Turismo Sport çıkış tarihi ile birlikte, kısa ama etkileyici bir de video yayımlandı.


Gran Turismo Sport için biraz önce yeni bir video yayımlandı ve yayımlanan bu video ile, oyunun resmi çıkış tarihi sonunda verildi. İzlediğimiz videoya göre bu yarış simülasyonu, 18 Ekim 2017 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro oyuncuları ile buluşacak. Ayrıca bu çıkış tarihi ile birlikte, oyun için artık herhangi bir beta sürecinin gerçekleşmeyeceğini de öğrenmiş olduk. Yani, yeni bir kapalı beta süreci veya açık beta bekliyorsanız, ne yazık ki bu isteğinize kavuşamayacaksınız. Çünkü geliştirici ekip, bu günden, çıkış gününe kadar sadece oyunu çıkışa hazırlamak için uğraşmak istiyor.

Gran Turismo Sport için sonunda bir çıkış tarihi verildi

Yapılan açıklamalarda, oyunun farklı sürümlerini de öğrenmiş olduk. Oyun için 4 farklı sürüm olacak ve bu sürümlerin adı; Gran Turismo Sport Collector’s Edition, Gran Turismo Sport Steel Book Edition, Gran Turismo Sport Day 1 Edition, Gran Turismo Sport Digital Deluxe Edition ve Gran Turismo Sport Digital Edition olarak geçmekte. Oyunun her sürümünde tabii ki farklı içerikler bulunuyor ve bu içeriklerin neredeyse tamamı, oyun içi ögelerden oluşmakta. Son olarak, oyunun kapak tasarımı da 2 yeni görsel ile birlikte yayımlandı. Bu iki yeni görsele ve oyunun kapak tasarımını da bu haberimizin içinden rahatlıkla göz atabilirsiniz.

Ödüllü Gerçek Yarış Simülatörü serisi ilk kez PlayStation 4’e gelerek sizi gerçekten heyecanlandıracak yarışlara sokmak için yüksek oktanlı pistlere yolluyor. FIA (Fédération Internationale de l’Automobile) ile direksiyonu paylaşan Polyphony Digital, sıradan sürücülerden otomobil tutkunlarına kadar herkesin rahatça oynayabilmesi amacıyla titizlikle ayarlanmış bir oyun tasarladı. Her araç muhteşem detaylarla dijital olarak yeniden tasarlandı. Farların iç yapısından koltukların dikimine kadar Polyphony Digital Inc. ekibi, orijinal tasarımcıların tutkusunu aynen koruyarak her aracı titizlikle işliyor. Geliştirilmiş kontroller sayesinde tıpkı gerçek bir otomobili kullanır gibi oyundaki aracı kontrol edebileceksiniz. İlk Gran Turismo’nun ilkelerini koruyarak yeni fizik motoru önemli ölçüde geliştirildi, hem yeni başlayanlara hem de ustalara uygun hâle getirildi. Frene basmak ve bir virajı almak gibi temel yeteneklerden sürüş oyunlarına yeni olanlar için önemli olacak temel konulara kadar tüm bilgiler öğrenilebilir. Listede tüm sürüş meraklılarının ihtiyacını karşılayacak, hem yarış hem de üretim araçlarının dâhil olduğu toplam 140 araç bulunuyor.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve Minecraft Story Mode – Sezon 2 – Bölüm 1: Hero in Residence inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör