Menü
https://leadergamer.com.tr/neverwinter-the-cloaked-ascendancy-ps4/

Gran Turismo SPORT

Yapımcı Polyphony Digital
Dağıtımcı Sony Interactive Entertainment
Tür
Çıkış Tarihi 2017
Gran Turismo Sport 12 Nisan 2017 13:59

Gran Turismo Sport için bir beta süreci başlıyor

Betaya kayıt olma detayları ve oyun içerisindeki Porsche araçlarının görselleri de haberimizde.


PlayStation markasının en güçlü yarış oyunu serisi olan Gran Turismo, serisinin 7. oyunu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Gran Turismo Sport için Mart 2017 başında bir kapalı beta süreci düzenlenmişti ve fakat bu süreç sadece Kuzey Amerika bölgesine özeldi. Yani bizler katılamamıştık. Geçen gün ise PlayStation Blog üzerinden bir açıklama yapıldı ve Gran Turismo Sport için yeni bir beta süreci duyuruldu. Hem de bu beta süreci Avrupalı oyunculara özel olacak. Yani bizler de katılabileceğiz. Bahsettiğimiz bu beta süreci, 15 Nisan 2017 tarihinde başlayacak ve ne zaman biteceği henüz bilinmiyor. Fakat en az 1 hafta süreceğini söyleyebiliriz. Eğer bu beta sürecine katılmak istiyorsanız, bu linki kullanabilirsiniz.

Gran Turismo Sport için bir beta süreci başlıyor

Gran Turismo Sport betası haricinde, yarış severler oldukça heyecanlı çünkü bildiğiniz üzere EA ile Porsche arasındaki asırlık anlaşma 2016 sonlarında bitti. Yani şöyle söyleyelim, uzun bir zamandır neden sadece Need for Speed oyunlarında Porsche markasının olup, diğer yarış oyunlarında Porsche olmamasının nedenini merak ediyorsanız, işte bu EA ile olan anlaşma idi. Bu anlaşma bitti ve artık tüm yarış oyunları bu markayı kullanabilecek durumda. Tabii Gran Turismo Sport da kullanacak.

Gran Turismo Sport içerisinde bulunacak olan ilk Porsche, Porsche 911 GT3 RS olacak. Bu aracın yayımlanan resmi görsellerine ise haberimizin hemen yukarısından ve de hemen aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz. Çünkü araç gerçekten hoş görünüyor. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, en iyi Xbox One oyunları listemize ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

interior_911_GT3_RS_16_02_1491825252

Kaan GEZER Editör