Menü
https://leadergamer.com.tr/ps4-satislari-60-milyonu-gecti/
Gran Turismo Sport 13 Haziran 2017 13:11

Gran Turismo Sport için yepyeni 4K görseller yayımlandı

Görseller, oyunun menülerinden tutun da, oynanış anlarına kadar birçok farklı şeyi bizlere gösteriyor.


E3 2017 sırasında Sony, sunumunu gerçekleştirdi ve bu sunum sırasında Gran Turismo Sport oyununu da gördük. Oyun için yayımlanan video ardından, bütün oyuncular büyük bir merakla yeni detaylar beklerken, Sony Interactive Entertainment, resmi bir basın bildirisi ile Gran Turismo Sport hakkında hem yeni bilgiler verdi, hem de oyunun resmi görsellerini yayımladı. Basın bildirisinde belirtilmiş bir nota göre, hemen aşağıdaki galerimizden göz atabileceğiniz tüm bu görseller, 4K çözünürlüğünde ve doğal olarak da PlayStation 4 Pro konsolundan alınma. Yani, bu görsellere bakarak, oyunun PS4 Pro üzerinde nasıl görüneceğini rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Gran Turismo Sport için yepyeni 4K görseller yayımlandı

Polyphony Digital tarafından uzun süredir geliştirilmekte olan Gran Turismo Sport, en son karşımıza Gran Turismo 6 oyunu ile, PlayStation 3 konsolunda çıkmıştı. Geliştirici ekipten gelen açıklamaya göre Gran Turismo Sport, kesinlikle Gran Turismo 7 ile karıştırılmamalı. Büyük bir ihtimalle ekip, Gran Turismo 7 için çok daha büyük planlara sahip. Bu yüzden de şimdiden bu ismi kullanmak istemiyorlar. Fakat, PlayStation 4 jenerasyonunda, bir daha bu seriden bir oyun daha görebilir miyiz, şu an tahmin edebilmek oldukça güç.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde. Son olarak, E3 2017 haberlerimizi güncel bir şekilde takip etmek istiyorsanız, Facebook sayfamızı, Twitter hesabımızı veya sitemizin özel E3 2017 sayfasını takip edebilirsiniz.

Kaan GEZER Editör