Gran Turismo Sport için 1080p/60 FPS bir oynanış videosu yayımlandı

Gran Turismo Sport için 1080p/60 FPS bir oynanış videosu yayımlandı

Oyun, efsane görünüyor.

Polyphony Digital ve Sony iş birliğinde, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro konsollarına özel olarak geliştirilen Gran Turismo Sport, şu an oynanabilir durumda. Fakat yanlış anlaşılmasın, oyun henüz resmi çıkışını gerçekleştirmedi. Sadece bir kapalı beta süreci ilerliyor. İşte bu süreçten de sürekli olarak görseller, videolar ve GIF dosyaları paylaşılıyor. Hatta bu GIF dosyalarına da son birkaç gündür sitemizde bol bol yer verdik. Bugün ise sizlere bir video sunacağız bu kapalı beta süreci içerisinden. Bahsettiğimiz bu video, bir YouTube içerik üreticisi olan Shirrako tarafından, 1080p/60 FPS olarak yayımlandı. Dilerseniz öncelikle bu videoya hemen aşağıdan bir göz atalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Evet efendim. Eğer AKK/AKN başınıza henüz bela olmadıysa, bu videoyu 1080p/60 FPS olarak izlemişsinizdir diye düşünüyoruz. Bu güzel oynanış videosunda Schulze Motorsport Nissan GT-R Nismo GT3 aracını görüyoruz. Yarış pisti ise Brands Hatch olarak karşımıza çıkıyor. Bu arabayı daha önce duymuş olabilirsiniz çünkü daha önce, 24 saatlik bir yarış maratonunda, arabanın yapımcısı olan Kazuonori Yamauchi, oldukça başarılı bir performans elde etmişti. Nürburgring pistinde gerçekleşen bu 24 saatlik dayanıklılık yarışı gerçek dünyada gerçekleşti bu arada. Oyun sanmayınız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gran Turismo Sport hakkında en son bir çıkış tarihi sızdırılmıştı ve bizler de, “Gran Turismo serisinin 7. oyunu almaya hazırlanan bu yapıt, bir perakendeci tarafından 20 Nisan 2017 tarihi için listelendi. Yani bu günden, neredeyse tam 1 ay sonraya. Bu tarih sizlere çok erken gelebilir ve doğal olarak sahte olduğunu düşünebilirsiniz fakat oyunun kapalı beta dönemi henüz bitti. Yani oyun, oyunculara oynatılabilecek seviyede şu an. Mart 2017 sonuna doğru bir açık beta ve 20 Nisan 2017 tarihinde de resmi çıkış, oldukça olası geliyor. Biliyorsunuz, kapalı beta ardından oyunların çıkış tarihi pek de uzun olmuyor. 20 Nisan 2017 olmasa bile, E3 2017 öncesinde bu oyunun piyasada olabileceğini düşünüyoruz biz.” demiştik. Hatırlatalım en iyisi.

gran turismo sport closed betajpg

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.