GoW: Ascension için 1.04 güncellemesi duyuruldu

GoW: Ascension için 1.04 güncellemesi duyuruldu

Tanrı olmaya bir adım daha...

Yaklaşık bir ay önce çıkışını yapan God of War: Ascension için oyunu 1.04 versiyonuna yükselten yeni güncelleme duyuruldu. Bu güncelleme multiplayer seçeneğine geliştirmekle kalmayıp bazı hataları da gideriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

god-of-war-ascension-logoGüncelleme ile gelen en önemli özellik şüphesiz ki yeni seviye sınırı. Halı hazırda 30. seviyeye kadar olan bağlılık seviyesi yeni güncelleme ile 40’a yükseliyor. Her tanrı bağlılığı için 10 seviye artan sınır ile yeni bir eşya, iki yeni relic yani kalıntı ve de yeni bir ultimate büyü oyuna dahil oluyor. Böylece çoktan oyunun son seviyesine ulaşanlar için yeni maceralar başlıyor.

Diğer bir yeni özellik ise oyunun ana menüsünden savaşlardaki başarılarımıza ulaşabilecek olmamız. Ölme/öldürme ve kazanma oranı gibi rekabetçi savaştaki kanıtların yanında listede Trial of the Gods’ta ne kadar ilerlediğimizi de görebileceğiz.

Oyunun yapımcılarının oyunu geliştirmeye devam edeceklerini ve multiplayer seçeneğini olabildiğince canlı tutacaklarını belirttiklerini siz God of War severlere aktarmaktan mutluluk duyarız.

Bunların yanında yeni güncelleme birkaç matchmaking ve ses hatasını da düzeltiyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Sıkça yayınlanacak olan bu güncellemeler oyunu uzun süre ayakta tutacak gibi gözüküyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.