Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 31.08.2021

Geçen sene Gotham Knights ve Suicide Squad Kill the Justice League oyunlarını DC FanDome etkinliğinde ilk defa görmüştük. Geçen sene olduğu gibi bu sene de Warner Bros., oyunları DC FanDome etkinliğinde gösterecek.WB Games Montreal’in Gotham Knights’ı ve Rocksteady’nin Suicide Squad Kill the Justice League’ini Ekim’de göreceğiz.

Gotham Knights ve Suicdie Squad oyunlarını göreceğimiz DC FanDome etkinliği ne zaman ?

DC FanDome etkinliği 16 Ekim’de TSİ 20.00’da gerçekleşecek. Gotham Knights ve Suicide Squad Kill the Justice League’i Ağustos 2020’deki DC FanDome’da görmüştük. Ve o zamandan beri hiçbir proje hakkında bir şey görmedik.

2013’te Batman Arkham Origins’i geliştiren WB Games Montreal tarafından geliştirilen Gotham Knights, bu yıl çıkacaktı. Ancak Warner Bros oyunu Mart ayında 2022’ye erteledi. Gotham Knights solo veya iki oyunculu co-op olarak oynanabilir. Oyun, Bruce Wayne’in ölümünün ardından oyuncular dört süper kahraman karakterinden birini (Nightwing, Robin, Red Hood ve Batgirl) kontrol edecek. Oyun PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için çıkış yapacak.

Bu arada Suicide Squad’dan bahsetmemek olmaz. Suicide Squad’ı Rocksteady geliştiriyor. Firmanın en bilenen ve popüler serisi ise Batham Arkham serisidir. Rocksteady’nin tek başına veya çevrimiçi co-op dört oyuncuya kadar oynanabilen “yeni bir tür büken aksiyon-macera shooter” olarak tanımlanan yeni bir Suicide Squad oyununu geliştiriyor. Hikaye Suicide Squad üyelerini ve oynanabilir karakterleri şu şekilde anlatıyor. “Dünyayı kurtarmak ve dünyanın en büyük DC Süper Kahramanları Justice League’i öldürmek için imkansız bir görevi üstlenmesi gereken Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark’ı takip ediyor.”

Rocksteady, 2015’in Batman: Arkham Knight ve 2016’nın Batman: Arkham VR’sinden bu yana bir oyun yayınlamadı. Umarız Rocksteady bir kez daha piyasaya harika bir oyunla çıkar.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.