Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.01.2021

Netflix, tartışmasız bir şekilde günümüzün en önemli platformlarından bir tanesi. Arkamıza yaslandığımızda baktığımız, birçok dizi ve filmini neredeyse ezbere bildiğimiz bir platformdan bahsediyoruz. Görünüşe göre, şimdi de Netflix ekibi tarafından Lara Croft ve Tomb Raider markası ile ilgili animasyon dizisi yapılıyor. Zaten, daha önceden var olan serilere dizi ve film yapmasına aşinaydık, şimdi de Tomb Raider geliyor.

Netflix Tomb Raider animasyon dizisi üzerinde çalışıyor

Haberimize konu olan bu dizi, Legendary Entertainment ile birlikte yapılıyor. Dahası da, son Tomb Raider üçlemesinin devamını bizlere anlatacak. Tam olarak ne kadar ötesini göreceğimiz konusu ise henüz net bir şekilde belli değil. Variety tarafından verilen bilgilere göre Tomb Raider adaptasyonunu Tasha Huo yazacak. Tasha Huo ismini, aynı zamanda The Witcher Blood Origin ile Red Sonja’da da görmüştük. Yanında ise, Sonic the Hedgehog ile bildiğimiz Dmitri M. Johnson, Stephen Bugaj ve Howard Bliss bulunacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.