Menü
https://leadergamer.com.tr/yeni-nesil-intel-islemcileri-6-cekirdek/
Google Pixel XL 18 Temmuz 2017 11:09

İkinci Google Pixel XL hakkında detaylar geldi

Yeni Google Pixel telefonu, 2017 senesinin sonlarına doğru karşımıza çıkabilir.


2016 yılının son aylarında çıkan Google Pixel XL telefonunun yeni modeli göründü. Tasarım ve donanım açısından eski modelle pek bir farkı olmayacak gibi görünen bu telefonun ismi henüz belli değil. Önceki model Google Pixel XL, öne çıkan üstün bir performans ve gelişmiş kamerası olmasına rağmen, yüksek fiyat etiketiyle (649 dolar) pek de büyük bir başarı sağlayamamış, Türkiye’de de satışa sunulmamıştı. Ayrıca önceki model HTC ortaklığında piyasaya çıkartılmıştı. Yeni Google Pixel ise, daha önce Google’ın Nexus modellerinde de çalıştıkları LG ortaklığında çıkacak.

Google Pixel XL

Google Pixel XL, önceki modelden daha büyük ve 1440p OLED ekrana sahip olabilir. Bir önceki model, 4 GB RAM ve 2.45 GHz hızında Snapdragon 835 işlemcisiyle karşımıza çıkmıştı. Yeni model ise donanım açısından yine oldukça güçlü olacaktır. Önceki modelde microSD kart desteği yoktu. Yeni modelde de büyük ihtimalle olmayacaktır ancak 128 GB depolama seçeneğiyle yeterli miktarı sunuyor kullanıcılarına. Ayrıca Google Pixel XL ile HTC U11‘de olan sıkma özelliği de karşımıza çıkacak.

Henüz tam adı ve çıkış tarihi belli olmayan yeni modelin, 2017 senesinin Eylül veya Ekim ayında, önceki modelden daha pahalı bir fiyatla çıkması bekleniyor. Yeni modelin Türkiye’de satışa sunulup, sunulmayacağı da henüz belli değil. Bakalım bu yeni model, diğer ünlü telefon markalarının arasından sıyrılıp, Google Pixel XL cihazından başarılı olabilecek mi?

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Hasan Polat Editör