Gone Home, önümüzdeki hafta Nintendo Switch kullanıcılarıyla buluşacak

Gone Home, önümüzdeki hafta Nintendo Switch kullanıcılarıyla buluşacak

Pek çok oyunun Nintendo Switch sürümleri çıkış yapmaya devam ediyor.

Nintendo Switch konsolunun çok daha fazla ilgi çekmeye başlaması ile, pek çok oyunun konsola özel sürümleri çıkış yapmaya devam ediyor. The Fullbright Company tarafından sunulan keşif odaklı macera oyunu Gone Home, önümüzdeki hafta bu platform için çıkışını gerçekleştirecek. Geliştiriciler, bir duyuru videosu ile birlikte oyunun platformdaki çıkış tarihini oyunculara sundular.

Gone Home, Nintendo Switch platformuna geliyor.

Nintendo Switch sahipleri, 23 Ağustos 2018 tarihinden itibaren eShop üzerinden oyunu indirmeye başlayabilecekler. Herhangi bir fiziksel satış bulunmadığından İnternet planınızı da buna göre yapmanızı öneriyoruz. Daha önce PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştiren oyunun Nintendo Switch’e de geleceği uzun bir süredir konuşuluyordu. Oyunun geliştiricileri, bu platforma özel sürümü duyurmak üzere bir video paylaştı.

İlk olarak Wii U için çıkış yapması planlanan oyunun bu sürümü ortaya çıkana kadar, Nintendo yeni konsolu Switch ile oyuncuların karşısına çıktı. The Fullbright Company de buna yönelik hareket etmiş olacak ki bir sürelik gecikmenin ardından Nintendo Switch sahipleri de Gone Home oynamaya başlayabilecekler. Dilerseniz hemen yukarıdan oyunun bu yeni sürümünün duyuru videosunu izleyebilirsiniz.

Greenbriar ailesinin hikayesini kızlarının gözünden anlatan oyunda bir evi karış karış arayarak her türlü ipucunu bulmaya çalışacaksınız. Keşif üzerine kurulan bir macera oyunu olan Gone Home, bir yıllığına denizaşırı tatile gitmiş olan bir kızın geri geldiğinde ailesini evde bulamamasını konu alıyor. Oldukça sürükleyici bir hikayeye sahip olan oyuna eğer türünü de seviyorsanız bir şans vermenizi öneriyoruz.


Gone Home
   Haber 


Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın